روزانه در Google Translate بیش از 100 میلیارد کلمه ترجمه می شود

آکاایران: روزانه در Google Translate بیش از 100 میلیارد کلمه ترجمه می شود

آکاایران: کمپانی گوگل یکی از پراحساس ترین تبلیغات خود در مورد سرویس ترجمه اش را منتشر کرد که در آن سعی می کند به ما نشان دهد Google Translate تا چه حد توانسته بر روابط افراد تاثیر بگذارد. این غول جستجوی اینترنتی ادعا می کند روزانه بیش از 100 میلیارد کلمه ترجمه می شود که پراستفاده ترین جملات "حالت چطوره؟"، "متشکرم" و  "دوستت دارم" می باشند.
گوگل به زیبایی نشان می دهد که چگونه از برنامه ای مانند این می توان برای باهم بودن و نزدیک تر شدن انسان ها کمک گرفت.
Google Translate احتمالاً توسعه یافته ترین و پرامکانات ترین اپلیکیشن ترجمه ای است که می توانید در اختیار داشته باشید. امکاناتی نظیر ترجمه از روی عکس، ترجمه بصورت آفلاین، تشخیص دست خط و ترجمه صوتی خودکار همگی فوق العاده هستند. در واقع با این سرویس شما یک مترجم کارکشته با خود دارید که می تواند متن ترجمه شده را برای شما بخواند.

 روزانه در Google Translate بیش از 100 میلیارد کلمه ترجمه می شود

به گزارش آکاایران:
یکی از ویژگی های خارق العاده سرویس ترجمه گوگل، Word Lens است که به شما اجازه می دهد یک متن را در کادر دوربین گوشی خود قرار دهید و سپس بصورت همزمان ترجمه شده آن را در نمایشگر گوشی ببینید!
اگرچه ممکن است خیلی از افراد آن طور که باید از قابلیت های Google Translate استفاده نکنند، اما برای خیلی ها از جمله افرادی که زیاد سفر می کنند، این سرویس واقعاً نجات بخش است.

منبع :

تبلیغات