اگر از ویندوز استفاده می کنید حتماً این آپدیت امنیتی را نصب کنید

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اگر از ویندوز استفاده می کنید حتماً این آپدیت امنیتی را نصب کنید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

اگر از ویندوز استفاده می کنید حتماً این آپدیت امنیتی را نصب کنید
,اگر از ویندوز استفاده می کنید حتماً این آپدیت امنیتی را نصب کنید,[categoriy]

آکاایران: اگر از ویندوز استفاده می کنید حتماً این آپدیت امنیتی را نصب کنید

آکاایران: یک تهدید امنیتی که به تازگی کشف شده به هکرها اجازه می دهد تا به کامپیوتر شخصی شما نفوذ کرده و کنترل کامل آن را در اختیار بگیرند. اما خوشبختانه مایکروسافت یک پچ را برای رفع این مشکل منتشر کرده است.
این تهدید که The flaw نام گرفته ویندوزهای ویستا، 7، 8، 8.1، RT و RT 8.1 را آلوده کرده و به هکر اجازه می دهد تا برنامه های مختلف را نصب کند، اطلاعات را مشاهده، ویرایش یا حذف نماید و همچنین حساب های کاربری جدیدی را با اختیارات کامل ایجاد کند.
به گزارش آکاایران: آپدیت جدیدی که مایکروسافت برای مقابله با این تهدید منتشر کرده حیاتی بوده و کاربران به منظور پیشگیری از هر گونه سوء استفاده باید آن را نصب کنند.
اما این آسیب پذیری از کجا ناشی می شود؟
باتوجه به شیوه ای که فونت های OpenType نمایش داده می شوند، هنگامی که شما یک سند یا صفحه وبی که شامل این نوع از فونت ها می باشند را باز می کنید، هکرها می توانند کنترل سیستم شما را بدست بگیرند.
به گفته مایکروسافت، این آپدیت جدید باعث می شود تا نحوه برخورد Windows Adobe Type Manager Library با این نوع از فونت ها اصلاح شده و دست هکرها را از نفوذ به سیستمتان کوتاه نماید.
همچنین این آسیب پذیری در ویندوز سرور 2008، ویندوز سرور 2008 نسخه R2 و ویندوز سرور 2012 و 2012 نسخه R2 نیز وجود دارد. علاوه بر این، نسخه های قدیمی تر ویندوز نیز ممکن است از این خطر در امان نباشند، اما متاسفانه هیچ پچی برای آنها ارائه نخواهد شد.
گفتنی است مایکروسافت در 29 جولای ویندوز 10 را معرفی خواهد کرد و به کاربرانی که از ویندوزهای 7، 8 و 8.1 بهره می برند امکان ارتقای رایگان را می دهد. همچنین مایکروسافت از ویندوز 10 به مدت ده سال از تاریخ انتشار آن، پشتیبانی خواهد کرد.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله اگر از ویندوز استفاده می کنید حتماً این آپدیت امنیتی را نصب کنید شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

اپدیت امنیتی ویندوز را چگونه نصب کنیم

اگر از ویندوز استفاده می کنید حتماً این آپدیت امنیتی را نصب کنید گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات