قابلیت جدید آپلود عکس در فیس بوک به سبک اسنپ چت

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد قابلیت جدید آپلود عکس در فیس بوک به سبک اسنپ چت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,قابلیت جدید آپلود عکس در فیس بوک به سبک اسنپ چت,[categoriy]

آکاایران: قابلیت جدید آپلود عکس در فیس بوک به سبک اسنپ چت

آکاایران: اگر شما به وسیله اپلیکیشن اندروید و "iOS" فیس‌بوک به تازگی عکسی را آپلود کرده باشید، متوجه تغییرات در این قسمت و قابلیت‌های جدید آپلود عکس در اپلیکیشن فیس‌بوک شده‌اید.
شما وقتی عکس مورد نظر خود را آپلود می‌کنید امکان اضافه کردن تکست و استیکر بر روی عکس به شما داده می‌شود و همچنین می‌توانید برای عکس مورد نظر، فیلتر مورد علاقه خود را از میان فیلترهای موجود انتخاب کنید. فیس‌بوک با فراهم آوردن این قابلیت برای کاربران خود تلاش دارد که عکس‌های کاربران خود را جذاب‌تر کند.

,قابلیت جدید آپلود عکس در فیس بوک به سبک اسنپ چت,[categoriy]

به گزارش آکاایران:
این قابلیت جدید فیس‌بوک، بسیار شبیه اسنپ‌چت است چرا که اسنپ‌چت  نیز دقیقا همین قابلیت‌ها را ارائه می‌کند. فیس‌بوک با مشاهده نقاط قوت اپلیکیشن‌هایی که به موفقیت رسیدند، سعی در استفاده ازاین قابلیت‌های مثبت این اپلیکیشن‌ها برای اپلیکیشن خود دارد. این قابلیت تا حد زیادی به ساخت عکس‌های زیباتر کمک می‌کند و رضایت کاربران را بالا می‌برد.

منبع :

قابلیت جدید آپلود عکس در فیس بوک به سبک اسنپ چت گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات