ظاهر نسخه تحت وب برنامه مدیریت ایمیل Outlook جذاب تر شد

آکاایران: ظاهر نسخه تحت وب برنامه مدیریت ایمیل Outlook جذاب تر شد

آکاایران: مایکروسافت‌ تلاش‌های زیادی کرده است تا با اضافه کردن ویژگی‌ها و تغییرات ظاهری در نسخه تحت وب برنامه مدیریت ایمیل "Outlook"، این برنامه را برای کاربران جذاب‌تر، ساده‌تر و روان‌تر کند.
تمرکز بیش‌تر تیم مایکروسافت به بخش مدیریت ایمیل‌ها بوده، و تغییرات اعمال شده در نسخه تحت وب برنامه مدیریت ایمیل "Outlook"، بیش‌تر در این قسمت بوده است. "Sweep"، یکی از قابلیت‌های جدید اضافه شده است و به شما امکان مدیریت نامه‌های دریافتی توسط یک فرستنده خاص را می‌دهد. این قابلیت شبیه یک فیلتر هرزنامه عمل می‌کند و این امکان را به شما می‌دهد که تمام ایمیل‌های دریافتی از یک فرستنده خاص را برای چند روز نگه‌ دارید و یا فقط آخرین مورد را برای شما نگه دارد.
ویژگی دیگری که در جهت مدیریت ایمیل‌های دریافتی اضافه شده، این است که شما با یک کلیک می‌توانید ایمیل‌های مهم را بالای اینباکس خود سنجاق کنید، و دوباره با یک کلیک کلیه کار‌های انجام شده را کنسل کنید.
یک نوار جدید به نام نوار "action bar" در بالای صفحه اضافه شده است که این نوار سرعت انجام کارهای معمول شما را بالا می‌برد و دسترسی ابزارها برای انجام کارهای معمول را آسان کرده است.
دسترسی به تقویم و تنظیم کردن قرار ملاقات‌ها بسیار آسا‌ن‌تر و در دسترس‌ شده است.
مایکروسافت تلاش زیادی می‌کند که خواندن ایمیل‌ها بیش از بیش ‌آسا‌ن‌تر شود. در جهت این هدف، مایکروسافت موضوع ایمیل‌های دریافتی را برجسته‌تر کرده است و یک پنل جدید اعمال کرده است که به وسیله آن محتوای ایمیل در یک پنجره نمایش داده می‌شود و خواندن محتوای ایمیل برای کاربران آسا‌ن‌تر شده است.

 ظاهر نسخه تحت وب برنامه مدیریت ایمیل Outlook جذاب تر شد

به گزارش آکاایران:
برای مشاهده تغییرات ذکر شده حتما به سرویس "Office 365" سربزنید.

منبع :

تبلیغات