در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تعداد نصب ویندوز 10 از 50 میلیون بار گذشت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای نرم افزارها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

نصب ویندوز 10

آکاایران: تعداد نصب ویندوز 10 از 50 میلیون بار گذشت

آکاایران: تقریباً دو هفته پس از انتشار رسمی ویندوز 10، تعداد دفعاتی که این سیستم عامل بر روی کامپیوتر افراد مختلف نصب شده از 50 میلیون بار نیز فراتر رفته است.اگهرچه این پیشرفت نسبت به آمار خیلیه کننده 14 میلیون نصب تنها در 24 ساعت نخست کمی کند محسوب می شود، اما با افزایش تعداد دستگاه هایی که قادر به دریافت ویندوز 10 هستند، این رقم روز به روز بیشتر خواهد شد.

نصب ویندوز 10

به گزارش آکاایران:
از همان روز نخست انتشار، این سیستم عامل در 190 کشور قابل دریافت بود اما استفاده از روش توزیع موجی ویندوز 10 باعث شده تا برخی دستگاه ها پیش از سایرین به این نسخه آپدیت شوند. براساس خبرهای منتشر شده، در هفته گذشته تعداد زیادی از دستگاه ها توانستند ویندوز 10 را دریافت کنند.
علاوه بر این، یک آپدیت انباشته ای جدید با بیلدنامبر 3081438 نیز منتشر شد که قابلیت ها و کارکرد ویندوز 10 را بهبود بخشید. این آپدیت برای نسخه 32 بیتی 180 مگابایت و برای نسخه 64 بیتی حدوداً 360 مگابایت حجم دارد. به علت انباشته ای بودن این آپدیت، شما فقط بخش هایی که تاکنون دریافت نکرده اید را دانلود می کنید. به عنوان مثال اگر تاکنون تمامی آپدیت ها و اصلاحیه ها را دانلود کرده باشید، تنها بخش کوچکی از این آپدیت بر روی ویندوز 10 شما نصب می شود.

منبع :

تعداد نصب ویندوز 10 از 50 میلیون بار گذشت گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
تبلیغات