اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

نرم افزار به صورت خودکار اعضای مصنوعی با نیرو را به کاربر وصل میکند

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نرم افزار به صورت خودکار اعضای مصنوعی با نیرو را به کاربر وصل میکند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

نرم افزار به صورت خودکار اعضای مصنوعی با نیرو را به کاربر وصل میکند
,نرم افزار به صورت خودکار اعضای مصنوعی با نیرو را به کاربر وصل میکند,[categoriy]

آکاایران: نرم افزار به صورت خودکار اعضای مصنوعی با نیرو را به کاربر وصل میکند

آکاایران: الگوریتم به صورت خودکار همینطور که شرایط فیزیکی و رفتاری بیمار تغییر میکند، عضو مصنوعی را هماهنگ میکند . پاهایی مصنوعی با نیرو کمی مانند ماشین های بزرگ اند ، قطعات عالی مهندسی اما نیاز به متخصصین دارند تا بتوانند آنها را در اوج کار داشته باشند . میتواند یک ضرورت گران و وقت گیر باشند بنابراین مهدسان بیوشیمی در دانشگاه ایالت  کارولینای شمالی و دانشگاه کارولینای شمالی در چاپل هیل الگوریتمی را طراحی میکنند که به صورت خودکار به اعضای مصنوعی در حال قدم زدن نیرو میبخشند . یک عضو مصنوعی نیرو گرفته به سادگی پوشیده نمیشود . باید مانند یک کفش سفارشی با عضو هماهنگ شود و با ویژگی های فیزیکی جور دربیاید ، مانند اندازه و نیرو و رفتار بیمار . به طور طبیعی این کار نیازمند سرویس متخصصان عضو مصنوعی است تا هماهنگ های لازم را انجام دهند . این یک پروسه ی کند و گران است که باید اغلب تکرار شود چون شرایط بیمار به خاطر عادت کردن به عضو یا تغییرات وزنی عوض میشود .
راه حل تیم ایالت NC یک الگوریتم نرم افزاری بود که کار متخصص را انجام داده و قیمت را پایین میارد. قادر به نصب شدن در هر عضو مصنوعی نیرو گرفته ای است و نیروی فرستاده شده به موتور ها را که کار مفاصل را انجام میدهند را تنظیم میکند ، بنابراین بیمار میتواند به راحتی قدم بزند حتی وقتی کارهایی مانند حمل چمدانی سنگین در لابی فرودگاه را انجام میدهد . پاهای مصنوعی کارشان را با تقلید از پاهای زنده انجام میدهند . آنها مهندسی شده اند بنابراین زاویه ی مفاصل مصنوعی برنامه ریزی شده تا حرکات نرمال را با کارهایی مانند قدم زدن هماهنگ کند . این الگوریتم زوایای مفاصل را در زمان واقعی ثبت میکند و آنها را با زوایای کنونی مقایسه میکند ، هماهنگی های لازم را محاسبه کرده و آنها را به صورت خودکار کشف میکند .
به گزارش آکاایران: با توجه به گفته های تیم، آزمایش های الگوریتم ها نشان میدهد که قادر به بهتر کردن تنظیمات است ، حتی بهتر از متخصصان انسان ، اما کار بیشتری لازم است .
هلن هواهنگ ، استاد مهندسی برنامه ی بیوشیمی در NC State  و UNC-Chapel hill میگوید : متخصصین به سالها تجربه نیاز دارند که نه تنها زاویه ی مفصل را هماهنگ کنند بلکه عضو مصنوعی را هم هماهنگ کند تا به بیمار کمک کند حرکات راحتی هنگام راه رفتن داشته باشد .  ما هنوز قادر به رسیدن به موفقیت های متخصصان در این حرکات راحت نیستیم اما در حال کار کردن بر روی آن هستیم . "
یافته های تیم در annals of biomedival engineering چاپ شده است .

منبع :

نرم افزار به صورت خودکار اعضای مصنوعی با نیرو را به کاربر وصل میکند گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات