هکر ها ویروسی را از دسته تروجان های مخرب با نام "پاداش" برنامه نویسی کردند

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد هکر ها ویروسی را از دسته تروجان های مخرب با نام "پاداش" برنامه نویسی کردند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

هکر ها ویروسی را از دسته تروجان های مخرب با نام "پاداش" برنامه نویسی کردند
,هکر ها ویروسی را از دسته تروجان های مخرب با نام ,[categoriy]

آکاایران: هکر ها ویروسی را از دسته تروجان های مخرب با نام "پاداش" برنامه نویسی کردند

آکاایران: متخصصان دکتر وب چند نمونه از ویروس های مخرب از دسته تروجان های backdoor  را شناسایی کردند. ویروس با ارسال کد مخرب به سیستم مقصد آن را از راه دور کنترل می کند.
از مجرم – به قربانی
به گزارش آکاایران: این تروجان ها در قالب برنامه هایی با عنوان:
Linux.BackDoor.Xudp.1
Linux.BackDoor.Xudp.2
ELF-files و همچنین Linux.Downloader.77 می باشد و هدف آن حمله و بدست گرفتن شبکه هایی عظیم با ارسال UDP فایل از راه دور می باشد.
به این ترتیب می توان گفت ویروس تروجان در ساختار این فایل ها قرار گرفته است. برای مثال هنگامی که کاربر قصد حذف فایل نصب شده Linux.Downloader.77 را نیز داشته باشد ویروس بدون اخطاری به به مرکز اطلاعات کامپوتر نفوذ می کند.
در این هنگام  Linux.Downloader.77مانند یک مهاجم به قربانی حمله خواهد کرد ممکن از چند جنبه تخریب را صورت دهد ابتدا شروع به نصب نرم افزار های مخرب کرده و سپس اطلاعات شخصی او را برای سایت مبدا ارسال می کند.
چه باید کرد؟
ابتدا باید ویروس مخرب Linux.BackDoor.Xudp را که در سیستم شخصی قرار دارد را به کمیته جرایم امنیتی گزارش داد و سپس با نصب آنتی ویروس تروجان لینوکس اقدام به حذف بدافزار ها نمود.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله هکر ها ویروسی را از دسته تروجان های مخرب با نام "پاداش" برنامه نویسی کردند شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

مقاله بکدور

هکر ها ویروسی را از دسته تروجان های مخرب با نام "پاداش" برنامه نویسی کردند گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات