در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مرورگر اپرا و اپرا مینی در اندروید به روزرسانی شدند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای نرم افزارها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

به روزرسانی

آکاایران: مرورگر اپرا و اپرا مینی در اندروید به روزرسانی شدند

آکاایران: اپرا از به‌روزرسانی مرورگرهای اپرا و اپرا مینی خبر داده است و در این به‌روزرسانی شما شاهد تغییراتی خواهید بود.
مهم‌ترین قابلیتی که در این نسخه از مرورگرها شاهد خواهید بود، فشرده‌سازی ویدیو‌ها خواهد بود. این قابلیت ویدیو‌ها را برای شما در هنگام مرور وب‌سایت‌ها فشرده می‌کند که این موضوع مصرف دیتای شما را کاهش می‌دهد. برای فعال‌سازی این قابلیت، وارد تنظیمات این مرورگر شوید، بر روی گزینه "Data savings" کلیک کنید و سپس تیک کنار گزینه "Video compression" را بزنید.
به گزارش آکاایران: در این نسخه از مرورگرهای اپرا، تغییراتی در بخش نوتیفیکیشن دانلودها، تب وب‌سایت‌ها به وجود آمده است و همین‌طور امکان اضافه کردن میان‌بر وب‌سایت‌ها به صفحه هوم تلفن نیز فراهم شده است.
لینک دانلود اپرا و اپرا مینی در گوگل‌پلی

منبع :

مرورگر اپرا و اپرا مینی در اندروید به روزرسانی شدند گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
تبلیغات