توییتر تکنولوژی هوش مصنوعی را بکار گرفت

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد توییتر تکنولوژی هوش مصنوعی را بکار گرفت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای نرم افزارها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

توییتر تکنولوژی هوش مصنوعی را بکار گرفت
,توییتر تکنولوژی هوش مصنوعی را بکار گرفت

آکاایران: توییتر تکنولوژی هوش مصنوعی را بکار گرفت

آکاایران: نمایندگان شبکه اجتماعی توییتر، فناوری جدیدی را ایجاد کردند، که قادر به تولید محتوای آنلاین بدون کمک نیروی انسانی  و ارائه محتوای ویدئویی بر اساس جستجوی کاربران خواهد بود.
این تکنولوژی به کاربران امکان می دهد که دقیقا برنامه مورد نظر خود را بر اساس نیازمندی با ورود کلمه مورد نظر پیدا کنند. کمپانی دلیل راه اندازی این سیستم را شکایت کاربران اعلام کرد. متخصصین این شرکت می گویند؛ در لحظه محتواهای متفاوتی با نام های مشابه در اینترنت وجود دارد که باعث می شود کاربر نتواند با جستجوی ویدئو مورد نظر، به هدفش برسد.
به گزارش آکاایران: در نتیجه این مشکل سبب شد تا برنامه نویسان با ایجاد هوش مصنوعی بتوانند بصورت خودکار محتوای فایل ها را خوانده و بنا به نیاز و جستجوی کاربر اطلاعات را در اختیارش قرار دهد.

منبع :

توییتر تکنولوژی هوش مصنوعی را بکار گرفت گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات