کاهش مقدار فضای ذخیره سازی رایگان در OneDrive

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کاهش مقدار فضای ذخیره سازی رایگان در OneDrive ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای نرم افزارها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

کاهش مقدار فضای ذخیره سازی رایگان در OneDrive
,کاهش مقدار فضای ذخیره سازی رایگان در OneDrive

آکاایران: کاهش مقدار فضای ذخیره سازی رایگان در OneDrive

آکاایران: به گزارش مسئولین مایکروسافت این کمپانی، مقدار فضای ذخیره سازی رایگان را در OneDrive کاهش داد.
تا چندی پیش یکی از خدمات مایکروسافت با نام OneDrive، 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری به صورت رایگان مشتریان ارائه می داد. اما این کمپانی به تازگی اعلام کرده است که در ماه آگوست سال جاری این میزان فضا را تا سه برابر، یعنی 5 گیگابایت کاهش خواهد داد.
به گزارش آکاایران: البته کمی تغییردر روش محاسبه ترافیک رایگان نیز صورت خواهد گرفت. مشتریانی که در روز های آینده ثبت نام می کنند تنها از 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی برخوردار خواهند بود و کاربران قدیمی که 15 گیگابایت اطلاعات ذخیره شده دارند تنها تا ابتدای آگوست می توانند به صورت رایگان از این فضا استفاده نمایند.
طی برنامه ریزی مسئولین مایکروسافت قصد کاهش میزان فضای ذخیره رایگان را در سال گذشته داشتند اما این کار با موجی از اعتراض کاربران این برنامه مواجه شدند در نتیجه تصمیم را لغو کردند. البته باید گفت کاربرانی که می خواهند 15 گیگابایت فضای ذخیره خود را حفظ نمایند با ارائه متنی می توانند درخواست تجدید نظر خود را ثبت نمایند.

منبع :

کاهش مقدار فضای ذخیره سازی رایگان در OneDrive گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات