در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد رتبه بندی تاثیر مرورگر ها بر بازده کاری ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای نرم افزارها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

رتبه بندی تاثیر مرورگر ها بر بازده کاری
 رتبه بندی تاثیر مرورگر ها بر بازده کاری

آکاایران: رتبه بندی تاثیر مرورگر ها بر بازده کاری

آکاایران: به گزارشی از دیلی میل؛ آدام گرانت متخصص در زمینه رواانشناسی، با بررسی اینکه کدام یک از مرورگر ها از محبوبیت بیشتری نزد کاربران خود برخوردارند به نتایج ارزشمندی دست یافته است. به گفته وی؛ بیشتر افراد دو مرورگر فابرفاکس و کروم را ترجیح می دهند بازده های متفاوتی نسبت به کاربران مرورگر هایی نظیر سافاری و اینترنت اکسپلورر دارند.

این آزمایشات توسط مایکل هاسمن بر روی رفتار بیش از 30 هزار مورد و در رابطه با حرفه هایی که بصورت مستیم با مشتریان سروکار دارند صورت گرفته است.

به گزارش آکاایران: آنان دریافتند در یک اداره کارمندان 15 درصد بیشتر از فایرفاکس و کروم در مقابل اینترنت اکسپلورر و سافاری استفاده می کردند.

علاوه بر این، طرفداران دو مرورگر اول 19٪ کمتر از کاربران دیگر مرورگر ها از کار جا می مانندند همچنین فروش بالاتری داشتند و مشتریان آن ها نیز رضایت بیشتری داشته اند.
رسیدن به میزان سطح مشخصی از رضایتمندی مشتریان، برای کاربران کروم و فایرفاکس در مدت روز حاصل شد اما برای رسیدن به همان سطح از رضایت مشتری در کاربران اینترنت اکسپلورر یا سافاری - 120 روز زمان صرف شد.

با توجه به آمار مرکز نت مارکت، در صد استفاده کاربران از مرورگر ها به ترتیب زیر می باشد:
Chrome41.6%، Internet Explorer — 41.3%، FireFox — 9.76%، ، Safari — 4.91%، Opera — 1.89%و مرورگر های دیگر 0.01%.

منبع :

رتبه بندی تاثیر مرورگر ها بر بازده کاری گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
تبلیغات