زوم اپ: دسترسی به شبیه ساز منظومه‎ شمسی در Solar System Explorer HD

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد زوم اپ: دسترسی به شبیه ساز منظومه‎ شمسی در Solar System Explorer HD ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از زومیت؛ بخش نرم افزار:

به گزارش آکاایران: Solar System Explorer HD اپلیکیشنی برای گوشی های موبایل است که توسط آن می توانید به محیطی شبیه سازی شده از منظومه‎ی شمسی دسترسی داشته باشید. با زوم اپ همراه باشید.

علم نجوم و آگاهی درباره‎ی سیاره های دیگر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است به طوری که هیچ کس نمی تواند نابودی زمین و لزوم سفر به کره ای دیگر را در صدها، هزاران یا حتی ملیون ها سال دیگر غیر ممکن بداند. منظومه‎ی شمسی نیز که نزدیک ترین سیاره ها به زمین در آن قرار دارند در درجه‎ی اول جستجوی قابلیت حیات هستند که حداقل تا به امروز، نشانه‎ی خاصی از وجود حیات فرازمینی در آن ها دیده نشده است. با این حال دانشمندان و کاوشگران بسیاری مشغول انجام مطالعه و تحقیقات درباره‎ی این سیاره ها هستند و برای انتقال دانش از نسل فعلی به نسل بعد، مکتوب کردن این اطلاعات نیز امری ضروری برای آن ها خواهد بود. Solar System Explorer HD اپلیکشنی برای گوشی های موبایل است که در آن علاوه بر اینکه می توانید محیط شبیه سازی شده‎ی منظومه‎ی شمسی را با کیفیت HD مشاهده کنید، قادر هستید به آخرین اطلاعاتی که درباره‎ی این سیاره ها کشف و ثبت شده، نیز دسترسی داشته باشید.

زوم اپ: دسترسی به شبیه ساز منظومه‎ شمسی در Solar System Explorer HD
,دسترسی,شبیه,منظومه,[categoriy]

آکاایران: زوم اپ: دسترسی به شبیه ساز منظومه‎ شمسی در Solar System Explorer HD

طریقه‎ی کارکرد این برنامه نیز بسیار ساده است به طوری که بعد از دانلود و اجرای آن، مستقیما به منظومه‎ی شمسی وارد می شوید و می توانید با کشیدن انگشت خود به اطراف، به سیاره های دیگر نزدیک شده و با لمس هر کدام، اطلاعات نسبتا جامعی را از هر سیاره مطالعه کنید. دارا بودن گرافیک عالی و خیره کننده به همراه صداگذاری، استفاده بسیار آسان، نمایش اطلاعات و جزئیات کامل مربوط به ده ها قمر و سیاره، نمایش تصاویر بر اساس عکس های واقعی گرفته شده توسط ناسا و ... از دیگر ویژگی های این اپلیکیشن کاربردی به حساب می آیند. برای دانلود می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

 

اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.منبع :

زوم اپ: دسترسی به شبیه ساز منظومه‎ شمسی در Solar System Explorer HD گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات