زوم اَپ: اموجی ها در کیبورد گوشی با CM Keyboard

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد زوم اَپ: اموجی ها در کیبورد گوشی با CM Keyboard ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از زومیت؛ بخش نرم افزار:

به گزارش آکاایران: CM Keyboard اپلیکیشن دیگری از سازندگان Clean Master و CM Browser است که یکی از کم حجم ترین و زیباترین کیبوردهای اندروید را در اختیار کاربران قرار داده است. با زوم اپ همراه باشید.

به نظر می رسد که Cheetah Mobile قصد پیشروی در تمام زمینه های نرم افزاری را دارد چرا که بعد از انتشار اپلیکیشن هایی نظیر CM Browser، CM File Transfer و... این بار سراغ کیبورد گوشی های اندروید رفته است و با ارائه ی اپلیکیشن CM Keybord به دنیای کیبورد ها نیز دست برده است. CM Keyboard از حجم فوق العاده اندک یعنی 1 مگابایت برخوردار است اما این حجم کم، باعث کاهش امکانات یا حتی زیبایی ظاهری این اپلیکیشن نشده است. احتمالا شما هم در اولین استفاده از CM Keyboard متوجه ظاهر زیبای آن خواهید شد که با به کار بردن یک پوسته ی فلت و سفید رنگ، محیطی ایده آل را برای یک کیبورد به وجود آورده است. نکته ی دیگری که در رابطه با این برنامه وجود دارد استفاده از یک ردیف اضافه در بالای حروف است که با این کار، اعداد را نیز به صفحه ی اصلی کیبورد اضافه کرده تا دیگر برای استفاده از اعداد، نیازی به مراجعه های مکرر به بخش "اعداد و نشانه ها" نباشد.

زوم اَپ: اموجی ها در کیبورد گوشی با CM Keyboard
,اموجی,کیبورد,گوشی,[categoriy]

آکاایران: زوم اَپ: اموجی ها در کیبورد گوشی با CM Keyboard

در بخش دیگری از این اپلیکیشن نیز صورتک های متنی و خلاقانه ای در نظر گرفته شده است که تنها با کمک کاراکتر هایی همچون پرانتز، نقطه یا خط فاصله، شکلک های جالبی را به وجود آورده است و می توانید از آن ها در هر اپلیکیشن پیام رسانی استفاده کنید چرا که به علت استفاده از کاراکترهای نوشتاری، نیازی به یکسان بودن اپلیکیشن پیام رسان در دو گوشی فرستنده و گیرنده وجود نخواهد داشت و این شکلک ها در هر گوشی موبایلی، به طور یکسان دیده خواهند شد. تشخیص متن نوشته شده توسط شما و پیشنهاد شکلک بر اساس کلمه ای که مشغول نوشتن آن هستید، در اختیار قرار دادن طیف گسترده ای از شکلک های زیبا، سوئیچ آسان و سریع بین صفحه های کیبورد، استفاده از اعداد در یک ردیف برای وارد کردن سریع آن ها، دارا بودن بخش شکلک های متنی برای استفاده در پیام ها، طراحی منحصر به فرد، حجم کم، اجرای سریع و استفاده ی اندک از رم دستگاه و همچنین پشتیبانی از زبان شیرین فارسی از ویژگی های مهم این اپلیکیشن هستند. برای دانلود می توانید از لینک های زیر استفاده کنید:

 

اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.منبع :

زوم اَپ: اموجی ها در کیبورد گوشی با CM Keyboard گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات