آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از زومیت؛ بخش نرم افزار:

به گزارش آکاایران: Air Lock Screen اپلیکیشنی فوق العاده جالب برای گوشی های اندروید است که به کمک آن می توانید صفحه ی نمایش را تنها با حرکت دست خاموش و روشن کنید. با زوم اپ همراه باشید.

همانطور که گفته شد Air Lock Screen شما را از دکمه ی فیزیکی Power بی نیاز می کند و به شما امکان می دهد تا بدون لمس صفحه یا گوشی خود، اقدام به خاموش و روشن کردن آن کنید. این امر به کمک سنسور های موجود در بخش بالای گوشی انجام می شود به این صورت که با حرکت دست خود روی این سنسورها می توانید فرمان خاموش یا روشن شدن صفحه را به گوشی منتقل کنید. در این روش هیچ گونه لمسی با صفحه ی نمایش یا سنسورها صورت نمی گیرد و کافی است تا فاصله ی دست شما از سنسورها کمتر از 3 تا 4 سانتی متر باشد تا حرکت دست شما توسط این برنامه تشخیص داده شود. این اپلیکیشن را روی گوشی خود نصب کنید و با روشن و خاموش کردن صفحه با این روش، همه را شگفت زده کنید.

زوم اَپ: روشن و خاموش کردن صفحه نمایش بدون نیاز به دکمه پاور با Air Lock Screen

آکاایران: زوم اَپ: روشن و خاموش کردن صفحه نمایش بدون نیاز به دکمه پاور با Air Lock Screen

در تنظیمات برنامه امکانات متعددی در اختیار شما قرار گرفته است. برای مثال شما می توانید مشخص کنید که این ویژگی، یعنی روشن و خاموش شدن صفحه توسط حرکت دست، برای تمامی اپلیکیشن ها امکان پذیر باشد یا تنها زمانی که در HomeScreen هستید. همچنین می توانید لیست سفیدی از برنامه های مجاز تهیه کنید تا در مواقع کار با دیگر اپلیکیشن ها، این امکان غیرفعال باشد. نکته ی دیگری که Air Lock Screen آن را رعایت کرده، امکان غیرفعال سازی این ویژگی در حالت landscape است تا عملکرد برنامه هنگام انجام بازی یا مشاهده ی یک فیلم، برای شما دردسرساز نشود. حساسیت سنسورها در اپلیکیشن نیز به گونه ای برنامه ریزی شده که هنگام قرار دادن گوشی در جیب، درصد خطای سنسورها نزدیک به صفر باشد. به بیان دیگر عملکرد این برنامه به گونه ای است که تنها با تشخیص حرکت صفحه را روشن یا خاموش می کند و برای مثال هنگامی که گوشی در جیب شما، یا به صورت معکوس روی یک سطح (مانند میز) قرار گرفته است، به دلیل پوشیده بودن یکسره ی سنسورها، غیر فعال خواهد شد. برای دانلود این اپلیکیشن بی نظیر می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

 

اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

دکمه خاموش

تبلیغات