آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از زومیت؛ بخش نرم افزار:

به گزارش آکاایران: FLUI Icon Pack اپلیکیشنی در زمینه ی شخصی سازی محیط کاربری گوشی است که با دارا بودن صد ها آیکون مختلف و یکدست، می تواند تنوع و زیبایی خاصی به گوشی شما ببخشد. با زوم اپ همراه باشید.

یکی از محبوب ترین ویژگی های اندروید برای کاربران و علاقه مندان به این سیستم عامل، قابلیت شخصی سازی محیط کاربری آن است که این موضوع می تواند یک تصویر زمینه ی ساده و آیکون ها، تا لانچر اصلی گوشی را در بر بگیرد. در این میان مجموعه آیکون های بسیاری طراحی و منتشر شده اند که هر کدام به نوعی از سبک طراحی خاصی پیروی کرده اند. FLUI Icon Pack اما به سراغ محبوب ترین سبک طراحی این روزها، یعنی متریال رفته است و با ترکیب آن با سبک آیکون های آیفون (مربع)، قادر است محیط گوشی شما را به طور کامل به آیکون های خاص و زیبا مجهز کند. از آنجایی که آرشیو موجود در این برنامه شامل تمام اپلیکیشن های صاحب نام و محبوب است، می توان گفت که به جز برنامه های فارسی، تمام اپلیکیشن های نصب شده در گوشی شما دچار تغییرات این اپلیکیشن زیباساز خواهند شد. برای برنامه هایی نیز که شامل لیست پیش فرض این مجموعه آیکون نمی شوند می توانید به طور دستی، نزدیک ترین آیکون به مفهموم و کاربرد اصلی برنامه را برای آن تنظیم کنید.

زوم اپ: مجموعه آیکون های زیبا برای اندروید با FLUI Icon Pack

آکاایران: زوم اپ: مجموعه آیکون های زیبا برای اندروید با FLUI Icon Pack

البته موضوع مهمی که در رابطه با این مجموعه آیکون وجود دارد عدم سازگاری آن با لانچر های مختلف است و تیم طراحی آن، به طور انحصاری این مجموعه آیکون را برای Solo Launcher طراحی کرده اند و برای مثال اگر از لانچر Apex یا Nova استفاده کنید، قادر به تغییر یکجا و پیش فرض آیکون ها نخواهید بود و باید به طور دستی و یک به یک، برنامه های خود را تغییر آیکون بدهید. اما اگر از کاربران لانچر قدرتمند Solo هستید، می توانید به راحتی، از این مجموعه آیکون استفاده کنید. نسخه ی اندروید شما برای نصب این برنامه باید 4 به بالا باشد. برای دانلود نسخه ی رایگان این برنامه می توانید از لینک های زیر این برنامه را دریافت کنید.

 

اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.منبع :

تبلیغات