آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از زومیت؛ بخش نرم افزار:

به گزارش آکاایران: Painter Mobile اپلیکیشنی رسمی از سوی Corel برای گوشی های موبایل است که مجموعه ای از ابزارهای بسیار حرفه ای را در زمینه ی نقاشی دیجیتال در اختیار کاربران قرار می دهد. با زوم اپ همراه باشید.

شما با نصب Painter Mobile یک بوم نقاشی در اختیار خواهید داشت و ابزارهای موجود در آن در سطح بسیار حرفه ای و بالایی قرار دارد؛ به طوری که با کمی ذوق و حوصله، می توانید آثار شگفت انگیزی را در آن به وجود بیاورید. از ابزارهای موجود در این برنامه می توان به Paint, Eyedropper, Paint Bucket, Eraser و Crop اشاره کرد که با دارا بودن قابلیت های مهمی همچون Scale, Rotate, Flip, Skew, Apply Perspective و Distort یک مجموعه ابزار بی نظیر را در اختیار شما قرار می دهد. قابلیت مدیریت لایه ها نیز باعث شده است تا کنترل راحت تری روی بخش های مختلف نقاشی خود داشته باشید و در صورتی که تصویری از گالری گوشی فراخوانی کردید، بتوانید به صورت جداگانه لایه ی آن را در کنار لایه ی های دیگر نقاشی ویرایش کنید.

زوم اپ: اپلیکیشن نقاشی دیجیتال برای اندروید Painter Mobile

آکاایران: زوم اپ: اپلیکیشن نقاشی دیجیتال برای اندروید Painter Mobile

Painter Mobile در نسخه ی رایگان تا رزولوشن ۱۰۲۴ در ۱۰۲۴ را پشتیبانی می کند که در صورت انجام پرداخت درون برنامه ی آن، می توانید تا دو برابر این روزلوشن را نیز در اختیار داشته باشید. اکثر قلم های الکترونیکی نیز توسط این برنامه پشتیبانی می شوند و می توانید توسط این قلم ها نیز به نقاشی دیجیتال بپردازید. برای دانلود این اپلیکیشن می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

 

اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.منبع :

تبلیغات