loading...

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از زومیت؛ بخش نرم افزار:

به گزارش آکاایران: ROM Toolbox اپلیکیشنی برای گوشی های روت شده ی اندروید است که قادر به انجام تغییرات سیستمی بوده و یکی از مفید ترین ابزارها برای اندروید به حساب می آید. با زوم اپ همراه باشید.

در حال حاضر پلتفرم روت شده ی اندروید یکی از آزادانه ترین پلتفرم های موجود در دنیا است؛ به طوری که هر عملی که فکرش را کنید در آن ممکن خواهد بود. ROM Toolbox اپلیکیشنی در این زمینه به حساب می آید که ابزارک های بسیاری را در زمینه ی تغییرات سیستمی گوشی در اختیار شما قرار می دهد و در صورتی که گوشی شما روت شده باشد، می توانید با نصب آن به انبوهی از امکانات متنوع دسترسی پیدا کنید. این امکانات در سه شاخه ی اصلی با عنوان های Rom Manager, App Manager و Root Browser در اختیار شما قرار خواهند گرفت که در ادامه به معرفی جزئی هر کدام از این بخش ها خواهیم پرداخت.

زوم اپ: مدیریت رام و تغییرات سیستمی با اپلیکیشن ROM Toolbox

آکاایران: زوم اپ: مدیریت رام و تغییرات سیستمی با اپلیکیشن ROM Toolbox

در بخش Rom Manager شما می توانید تنظیمات بسیاری را در رام خود ایجاد کنید. برای مثال می توانید انیمیشن بوت گوشی را با هر انیمیشن دلخواه دیگری جایگزین کنید یا آیکون باتری و فونت دستگاه را نیز تغییر دهید. بخش App Manager نیز امکانات بسیاری را در رابطه با مدیریت برنامه ها در اختیارتان قرار می دهد که برای مثال می توان به امکان Freeze و Defrost کردن برنامه ها اشاره کرد. همچنین توسط ابزار permissions در این بخش نیز می توانید امور ارزشمندی مانند حذف اجازه ی دسترسی به اینترنت که برای بعضی برنامه ها و بازی ها به شدت مورد نیاز خواهد بود را در اختیار داشته باشید. بخش سوم نیز همانطور که از نام آن پیداست یک مرورگر در اختیار شما قرار خواهد داد که تمامی امکاناتی که نیاز به روت بودن گوشی دارند در آن در نظر گرفته شده است. برای مثال تغییر permissions اپلیکیشن ها که نیاز به روت بودن گوشی دارد یکی از مواردیست که می توانید توسط این مرورگر به انجام برسانید. برای دانلود نسخه ی رایگان این برنامه می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

 

اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.منبع :

تبلیغات