آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از زومیت؛ بخش نرم افزار:

به گزارش آکاایران: Power Toggles اپلیکیشنی برای گوشی های اندروید است که دستورات و میانبرهای مختلفی را به صورت ویجت در اختیار شما قرار می دهد. با زوم اپ همراه باشید.

مهم نیست که گوشی اندرویدی شما مربوط به چه برندی باشد، در هر صورت در منوی نوتیفیکیشن آن چندین میانبر کاربردی مانند روشن/خاموش کردن وای فای، بلوتوث، جی پی اس و... قرار داده شده که روزانه ده ها بار از آن ها استفاده می کنیم. این عمل با وجود آنکه دسترسی کاربران را به این کلیدهای میانبر سریع تر می کند، با این حال توسعه دهندگانی وجود دارند که دسترسی به دستورات مورد نظر خود را حتی از این هم سریع تر می خواهند. نتیجه ی این خواسته ی آنان نیز اپلیکیشن هایی است که امکان قرار دادن این میانبرها را به صورت ویجت در صفحه ی اصلی اندروید به کاربر می دهند تا با یک لمس، قادر به انجام دستور مورد نظر خود باشد. Power Toggles نیز نمونه ای موفق و محبوب در میان این اپلیکیشن ها به شمار می رود و قادر است بیش از ۴۰ میانبر کاربردی را به صورت ویجت در اختیار شما قرار دهد.

زوم اپ: ساخت ویجت از میانبرهای اندروید با Power Toggles

آکاایران: زوم اپ: ساخت ویجت از میانبرهای اندروید با Power Toggles

نکته ی جالبی که در Power Toggles وجود دارد و یکی از نقاط قوت آن نیز به حساب می آید، ارائه ی حالت های مختلف از ویجت ها با امکان شخصی سازی است به طوری که می توانید ویجت های مورد نظرتان را به شکل های متنوعی از جمله یک نوار ساده که شامل چند گزینه بوده، یا یک پوشه که حاوی ده ها کلید میانبر است قرار دهید. تمامی موارد نیز از جمله پس زمینه ی نوار، پوشه یا کلیدها قابل ویرایش است و می توانید با اعمال تنظیمات و رنگ دلخواه برای هر کدام، ویجتی مطابق میل خود به گوشی اضافه کنید. برای دانلود این اپلیکیشن که به صورت رایگان منتشر شده، می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

 

اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.منبع :

تبلیغات