زوم اپ: آشنایی با تلفظ صحیح کلمات انگلیسی با اپلیکیشن Hear it first

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد زوم اپ: آشنایی با تلفظ صحیح کلمات انگلیسی با اپلیکیشن Hear it first ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از زومیت؛ بخش نرم افزار:

به گزارش آکاایران: Hear it first اپلیکیشنی برای گوشی های ویندوزفون است که در زمینه ی تلفظ صحیح کلمات کاربرد داشته و به شما در آشنایی با نحوه ی درست خوانش لغات کمک می کند. با زوم اپ همراه باشید.

زبان انگلیسی یکی از حیاتی ترین زبان های زنده ی دنیا به حساب می آید که به هر سویی که نگاه کنیم رد پای آن را خواهیم دید. موبایل ها، اپلیکیشن ها، دفترچه های راهنما و... همگی به طور پیش فرض از زبان انگلیسی پشتیبانی می کنند و آشنایی با این زبان، به خصوص در عصر حاضر، یکی از پر اهمیت ترین لزومات به حساب می آید. احتمالا برای شما هم پیش آمده است که هنگام تلفظ برخی لغات انگلیسی، با تذکر و گاهی خنده ی دوستان خود مواجه شوید. طبیعتا اگر آگاهی شما از زبان انگلیسی در سطح بالایی باشد شاید تصور چنین مشکلی سخت باشد؛ اما کافیست تا کمی به صحبت های دوستان خود درباره ی موضوعاتی که واژه های انگلیسی در آن کاربرد دارد گوش کنید تا متوجه این مشکل در بین اکثر افراد جامعه شوید. Hear it first اپلیکیشنی برای گوشی های ویندوزفون، و برای حل این مشکل است که تلفظ صحیح لغات یا جمله های مختلف را برای شما بازگو خواهد کرد.

زوم اپ: آشنایی با تلفظ صحیح کلمات انگلیسی با اپلیکیشن Hear it first
,آشنایی,تلفظ,صحیح,[categoriy]

آکاایران: زوم اپ: آشنایی با تلفظ صحیح کلمات انگلیسی با اپلیکیشن Hear it first

نجوه ی کاکرد Hear it first به این صورت است که زمانی که قصد خواندن لغت یا جمله ای را برای دوستان خود دارید، می توانید آن را در این اپلیکیشن تایپ کنید تا موتور صوتی این اپلیکیشن، اقدام به خواندن کلمه یا جمله ی مورد بحث، با تلفظ صحیح انگلیسی کند. با چند بار گوش دادن به این تلفظ صحیح می توانید از خواندن اشتباه لغات جلوگیری کنید و علاوه بر مورد تمسخر قرار نگرفتن، به مرور دانش خود را حداقل در بخش تلفظ زبان انگلیسی تقویت کنید. برای دانلود می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

 

اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.منبع :

زوم اپ: آشنایی با تلفظ صحیح کلمات انگلیسی با اپلیکیشن Hear it first گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات