آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از زومیت؛ بخش نرم افزار:

به گزارش آکاایران: RAM Cleaner اپلیکیشنی برای گوشی های اندروید است که می تواند با بستن اپلیکیشن های غیرکاربردی، سرعت دستگاه اندرویدی شما را افزایش چشمگیری ببخشد. با زوم اپ همراه باشید.

اندروید با تمام ویژگی های بی نظیری که همراه خود دارد، دارای یک نقطه ضعف بزرگ نیز است و آن اعطای آزادی عمل بیش از حد به اپلیکیشن ها بوده که باعث می شود اپلیکیشن های نصب شده بدون اجازه ی کاربر، در پس زمینه ی گوشی به فعالیت بپردازند. شاید در ابتدا این موضوع چندان مشکل حادی به نظر نرسد اما به مرور زمان و با نصب برنامه های بیشتر، این اپلیکیشن ها در کنار هم حجم بزرگی از حافظه ی رم گوشی را به خود اختصاص می دهند و به نوعی در سرعت عملکرد گوشی، تاثیر منفی خواهند گذاشت. اگر شما نیز با این مشکل مواجه هستید، اپلیکیشن RAM Cleaner یک انتخاب کارآمد برای شما خواهد بود که در زمینه ی مدیریت دستورات در حال اجرای اندروید فعالیت داشته و با متوقف کردن فعالیت های بیهوده و آزاد کردن فضای اشغال شده، سرعت گوشی شما را بهبود می بخشد.

افزایش سرعت گوشی

آکاایران: زوم اپ: پاکسازی حافظه ی رم برای افزایش سرعت گوشی با RAM Cleaner

نحوه ی کارکرد RAM Cleaner به این صورت است که به محض ورود به برنامه، فضای کلی رم، فضای اشغال شده و همچنین بخش آزاد آن به شما نمایش داده خواهد شد که با لمس گزینه ی Boost، تمام اپلیکیشن های غیرضروری که در پس زمینه ی گوشی در حال اجرا هستند متوقف خواهند شد. کش های مزاحم نیز که ازدحام آن ها می تواند یکی دیگر از موارد کندی گوشی به حساب بیاید در حین این عملیات حذف و در پایان، خلاصه ای از میزان کش های پاک شده و مقدار رم آزاد شده به شما نمایش داده خواهد شد. برای دانلود این اپلیکیشن می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

 

اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.منبع :

تبلیغات