loading...

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از زومیت؛ بخش نرم افزار:

به گزارش آکاایران: قرآن برای ما و همچنین تمامی مسلمان های جهان از ارزش بسیار بالایی برخوردار است، به طوری که شاید هر کدام از ما علاقه به داشتن یک نسخه ی الکترونیکی از آن که همیشه و همه جا همراهمان باشد داشته باشیم. با زوم اپ همراه باشید.

Tebyan Quran یک اپلیکیشن فوق العاده برای گوشی های اندروید و ویندوزموبایل است که شامل متن کتاب آسمانی بوده و شما با نصب آن می توانید به هر موضوعی در رابطه با قرآن، از متن اصلی گرفته تا معانی آن به زبان فارسی دسترسی داشته باشید. بدون شک در روزهایی که تکنولوژی با سرعت سرسام آوری در حال پیشرفت است، شاید قشر جوان تمایل چندانی به کتاب های چاپی و قطور پیدا نکند و همین موضوع باعث دور بودن آن ها از کتاب خوانی از جمله کتاب های قرآنی شود. اما با وجود یک نسخه ی موبایلی که از گرافیک و رابط کاربری فوق العاده ای نیز برخوردار است، میل به خواندن قرآن نیز در بسیاری از کاربران افزایش خواهد یافت. با این اپلیکیشن، می توانید حتی در مواقع انتظار (برای مثال هنگامی که منتظر مترو هستید) چند آیه از قرآن را خوانده و به مرور، آیه های بیشتری را به بخش "خوانده شده ها" اضافه کنید.

معرفی اپلیکیشن های موبال قرآن

زوم اپ: کتاب آسمانی قرآن در گوشی های موبایل با Tebyan Quran

آکاایران: زوم اپ: کتاب آسمانی قرآن در گوشی های موبایل با Tebyan Quran

نمایش متن آیات با فونت زیبای عثمان طه، نمایش ترجمه ی فارسی آیات، امکان بزرگنمایی متن آیات، جستجو در متن آیات و ترجمه ها، ذخیره ی آخرین صفحه ی خوانده شده و امکان دسترسی سریع به صفحه، جز یا حزب مورد نظر از ویژگی های مهم این برنامه به حساب می آیند. در کنار تمام امکانات ذکر شده، فایل صوتی قرائت تمام سوره های قرآن نیز در این اپلیکیشن وجود دارد. این فایل های صوتی متعلق به قاری معروف استاد غامدی است که به طور جداگانه برای هر آیه و سوره در داخل نرم افزار قابل دانلود خواهد بود. نکته ی مثبت بخش صوت ها در این است که شما مجبور به دریافت تمام فایل های صوتی به صورت یک جا نیستید و می توانید تنها فایل مربوط به سوره ی دلخواه خود را دانلود کنید. برای دریافت این برنامه می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

 

اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

معرفی اپلیکیشن های موبال قرآن

تبلیغات