آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از زومیت؛ بخش نرم افزار:

به گزارش آکاایران: Metro Map اپلیکیشنی برای گوشی های ویندوزفون است که به کمک آن به نقشه ی دقیق و به روز متروی تهران، و همچنین دیگر شهر های مهم دنیا دسترسی خواهید داشت. با زوم اپ همراه باشید.

مترو از جهات بسیاری نسبت به دیگر وسیله های نقلیه محبوب تر و به صرفه تر است به طوری که بدون درگیر شدن در گرما و ترافیک خیابان ها، می توان تنها با مبلغ بسیار اندکی شما را حتی به آن سر شهر ببرد. متروی تهران تا چندی پیش دارای سه خط جداگانه بود که نقاط مختلف استان تهران را به یکدیگر متصل می کرد و از آنجایی که چندی پیش خط چهارم نیز به آن اضافه شد، ممکن است برخی افراد در بخاطر سپردن مسیرها، ایستگاه ها و ... با مشکلات متعددی مواجه شوند. از همین رو داشتن یک نقشه ی دقیق، به روز و کامل در گوشی موبایل می تواند بهترین راه حل برای مدیریت مسیر مترو، و دور ماندن از اشتباهات سهوی در انتخاب مسیر ها باشد. Metro Map یکی از همین اپلیکیشن های کاربردی است که نقشه ای دقیق از خط های مختلف مترو، با تفکیک رنگ و نام هر ایستگاه را در اختیار دارندگان گوشی های ویندوزفون قرار می دهد.

زوم اپ: نقشه دقیق متروی تهران و شهرهای مهم دنیا در Metro Map

آکاایران: زوم اپ: نقشه دقیق متروی تهران و شهرهای مهم دنیا در Metro Map

نکته ی جالبی که در Metro Map وجود دارد و مهم ترین عامل تمایز آن نسبت به دیگر همتایان آن است، پشتیبانی از نقشه ی متروی شهرهای مهم دنیا است به طوری که علاوه بر دسترسی به نقشه ی متروی تهران، می توانید به خطوط دقیق و به روز شهرهایی همچون شیکاگو، برلین، هنگ کنگ، بارسلونا و ... نیز دسترسی داشته باشید. برای دانلود این اپلیکیشن که به صورت رایگان برای گوشی های ویندوزفونی منتشر شده است، می توانید از لینک های زیر استفاده کنید:

 

اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.منبع :

تبلیغات