آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از زومیت؛ بخش نرم افزار:

به گزارش آکاایران: Clipboard Manager اپلیکیشنی برای مدیریت حافظه ی Clipboard گوشی است که به کمک آن می توانید به متن های کپی شده هنگام استفاده از تلفن همراه خود دسترسی داشته باشید. با زوم اپ همراه باشید.

مطمئنا برای شما هم بارها پیش آمده که هنگام وبگردی یا گفتگوی آنلاین، متنی توجه تان را جلب کرده باشد و آن را برای ذخیره یا ارسال به دوستان دیگر، کپی کنید. با این عمل، متن مورد نظر شما به بخشی از حافظه ی گوشی با نام Clipboard منتقل می شود که مسئول نگهداری فایل های موقت بوده و تنها یک ظرفیت دارد. به این معنا که اگر شما متن جدیدی را کپی کنید، متن قبلی از بین خواهد رفت و متن جدید، جایگزین آن در Clipboard می شود. این موضوع بارها و بارها برای کاربران اتفاق می افتد و گاهی ممکن است خسارات بزرگی را به آن ها وارد کند. برای مثال اشخاصی که شعرها، داستانک ها یا صورت حساب های خود را در اپلیکیشن یادداشت گوشی وارد می کنند، ممکن است هنگام انتقال آن به اپلیکیشنی دیگر، با کپی اتفاقی یک متن دیگر، اثر یا صورتحساب خود را برای همیشه از بین ببرند. در این مواقع معمولا کاربران چاره ای جز افسوس خوردن نخواهند داشت، اما به لطف اپلیکیشن هایی همچون Clipboard Manager که وظیفه ی مدیریت حافظه ی کلیپبورد را بر عهده دارد، می توان یک بار برای همیشه با این مشکل خداحافظی کرد.

زوم اپ: مدیریت حافظه موقت گوشی با Clipboard Manager

آکاایران: زوم اپ: مدیریت حافظه موقت گوشی با Clipboard Manager

البته Clipboard Manager نقشی در حافظه ی تک ظرفیتی کلیپبورد ندارد و برخلاف نامش، تنها یک ابزار کمکی برای Clipboard گوشی است به طوری که با هر بار کپی کردن متنی، متن مورد نظر علاوه بر کلیپبورد، در این اپلیکیشن نیز ذخیره خواهد شد و از آنجا که این اپلیکیشن محدودیتی در تعداد موارد ذخیره شده ندارد، می تواند تا صدها و هزاران متن کپی شده را نیز در خود ذخیره کند. عملکرد این گوشی در پس زمینه خواهد بود و از همین رو مصرف باتری آن چندان قابل توجه نخواهد بود. در صورتی که چنین مشکلی به دفعات مکرر برایتان پیش آمده می توانید با دانلود و نصب Clipboard Manager از لینک های زیر، یک بار برای همیشه این مشکل را به دست فراموشی بسپارید. برای دانلود می توانید از لینک های پلی استور و مایکت استفاده کنید.

 

اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

انتقال حافظه موقت idm

تبلیغات