آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از زومیت؛ بخش نرم افزار:

به گزارش آکاایران:  OnScreen Translate اپلیکیشنی جالب برای گوشی های اندرویدی است که به کمک آن می توانید مترجمی شناور را در تمام بخش های گوشی در اختیار داشته باشید. با زوم اپ همراه باشید.

شاید اغراق نباشد اگر مهمترین عامل ارتباطی با دنیا را زبان دانست به خصوص برای تمام کشورهایی که زبان مادری آن ها انگلیسی نیست و در صورتی که از این زبان بین المللی آگاهی کامل نداشته باشند، قادر به برقراری ارتباط مستقیم با افراد یا استفاده از خبرها و مطالب و موضوعات دیگر انگلیسی نخواهند بود. از همین رو یادگیری زبان باید بخشی از مهمترین اهداف زندگی هر شخصی باشد چرا که حتی اگر گذرتان به خارج از کشور هم نیفتد، سخت افزارها و نرم افزارهای بسیاری وجود دارند که برای کار با آن ها، نیازمند اطلاع از زبان انگلیسی خواهید بود. اما اگر بنا بر هر دلیلی تاکنون موفق به یادگیری کامل این زبان یا حتی زبان های دیگری که ممکن است مورد استفاده ی شما قرار بگیرد مانند فرانسوی، آلمانی و... نشده اید، ابزارهای مترجم در اختیار شما خواهند بود تا حداقل در جستجو یا خوانش یک متن غیرفارسی، به مشکل برنخورید. Google Translate را نیز می توان معروف ترین ابزار برای این امر دانست که هم وب سایت، و هم اپلیکیشن موبایل آن برای این امور کاربردی خواهند بود.

زوم اپ: مترجم شناور در تمام بخش های گوشی با OnScreen Translate

زوم اپ: مترجم شناور در تمام بخش های گوشی با OnScreen Translate -آکامترجم

آکاایران: زوم اپ: مترجم شناور در تمام بخش های گوشی با OnScreen Translate

OnScreen Translate اما اپلیکیشن متفاوتی برای ترجمه ی لغات و متون به زبان های مختلف است که عملکردی مشابه با Google Translate دارد با این تفاوت مهم که به صورت شناور در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت. طبیعتا هنگامی که مشغول خوانش یک متن انگلیسی در یک برنامه ی موبایلی هستید، سوئیچ کردن های مکرر مابین برنامه ی فعلی و اپلیکیشن مترجم گوگل یا هر شرکت دیگری، امری وقت گیر خواهد بود که هرچه میزان استفاده ی شما بیشتر شود، طاقت فرسا بودن این امر نیز بیشتر به چشم خواهد آمد. به کمک OnScreen Translate اما می توانید یک مترجم همه فن حریف را به صورت شناور و در تمام بخش های گوشی در اختیار داشته باشید تا بدون خارج شدن از محیط اپلیکیشن مورد نظر، قادر به ترجمه ی متون یا لغات باشید. برای دانلود این اپلیکیشن که به صورت رایگان منتشر شده است می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

 

اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.منبع :

شناور

تبلیغات