زوم اپ: پخش شناور فایل های ویدیویی با Lua Player

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد زوم اپ: پخش شناور فایل های ویدیویی با Lua Player ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از زومیت؛ بخش نرم افزار:

به گزارش آکاایران: Lua Player اپلیکیشنی برای گوشی های اندروید است که توسط آن می توانید پلیری قدرتمند برای پخش فایل های ویدیویی در اختیار داشته باشید که از نمایش شناور ویدیو نیز پشتیبانی می کند. با زوم اپ همراه باشید.

این روزها با بزرگتر شدن صفحه نمایش های موبایل، استفاده ی همزمان از دو اپلیکیشن ممکن شده است به طوری که می توانید برای مثال در نیمی از صفحه نمایش یک موسیقی یا ویدیو را پخش کنید و در نیمی دیگر به چت کردن با دوستان خود بپردازید. Lua Player اپلیکیشنی قدرتمند برای پخش فایل های ویدیویی شما است که از امکان پخش به صورت پنجره ی شناور نیز پشتیبانی می کند و می توانید توسط آن، ویدیوی در حال پخش خود را به صورت پنجره ای کوچک و شناور، در تمام بخش های گوشی به همراه داشته باشید. یکی از جالب ترین استفاده هایی که می توان از این ویژگی کرد، پخش کارتون و انیمیشن در این پنجره ی شناور برای کودکان است تا همزمان با آنکه در پس زمینه کار اصلی خود را مانند وب گردی یا گفتگوی متنی انجام می دهید، فرزند خود را نیز سرگرم نگه دارید.

زوم اپ: پخش شناور فایل های ویدیویی با Lua Player
,شناور,فایل,ویدیویی,[categoriy]

آکاایران: زوم اپ: پخش شناور فایل های ویدیویی با Lua Player

Lua Player به صورت مستقل و تمام صفحه نیز قابل استفاده خواهد بود و پشتیبانی از تمام فرمت های رایج تصویری، و همچنین زیرنویس های SRT و Sub/idx آن را به یکی از پلیرهای مدعی تبدیل کرده که توجه بسیاری از کاربران را نیز به خود جلب کرده است. علاقه مندان به مبحث شخصی سازی نیز می توانند با تغییر رنگ پنجره ی شناور این پلیر، ظاهر آن را هر طور که مایلند تغییر دهند. پشتیبانی از پخش روان فایل های HD و FULL HD و همچنین قابلیت ثبت اسکرین شات از ویدیوی در حال نمایش از دیگر ویژگی های این اپلیکیشن کاربردی به حساب می آیند. برای دانلود از لینک زیر استفاده کنید.

 

اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.منبع :

زوم اپ: پخش شناور فایل های ویدیویی با Lua Player گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات