loading...

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از زومیت؛ بخش نرم افزار:

به گزارش آکاایران: Music Trimmer اپلیکیشنی برای گوشی های اندروید است که به کمک آن می توانید بخش های دلخواه از یک فایل صوتی را، جدا کرده و به صورت یک فایل جداگانه ذخیره کنید. با زوم اپ همراه باشید.

گاهی وقت ها به دلایل مختلفی، نیاز به یک بخش خاص از یک فایل صوتی داریم. برای مثال هنگامی که قصد ساخت رینگتون از اواسط یک فایل صوتی را دارید، یا می خواهید بخش مورد نظر از یک موسیقی را برای دوستان خود ارسال کنید، نیازمند چنین ابزاری خواهید بود تا در کسری از ثانیه و بدون نیاز به کامپیوتر، قادر به انجام چنین کاری باشید. Music Trimmer یکی از اپلیکیشن های مختلفی است که در این زمینه منتشر شده است که با ارائه ی مجموعه امکانات ضروری و لازم، شما را از دیگر اپلیکیشن های برش آهنگ بی نیاز خواهد کرد.

زوم اپ: جداسازی بخش هایی از فایل موسیقی با Music Trimmer

آکاایران: زوم اپ: جداسازی بخش هایی از فایل موسیقی با Music Trimmer

اپلیکیشن Music Trimmer از فایل های صوتی با فرمت MP3, WAV, AAC, و AMR پشتیبانی می کند که خوشبختانه شامل شدن فرمت WAV و MP3 باعث شده است تا هیچ فایلی در گوشی شما وجود نداشته باشد که این برنامه قادر به ویرایش آن نباشد. نحوه ی عملکرد Music Trimmer نیز بسیار ساده در نظر گرفته شده است به طوری که بعد از فراخوانی فایل مورد نظر، یک نمودار فرکانسی از فایل صوتی مورد نظر خود مشاهده خواهید کرد که از ابتدا تا انتهای آهنگ را شامل شده است. در این بخش دو نوار "شروع" و "پایان" روی این نمودار فرکانسی وجود دارد که با قرار دادن آن ها در ابتدا و انتهای بخش مورد نظر، می توانید به آسانی چند کلیک، بخش ذکر شده را جدا کنید. با لمش هر قسمت از این نمودار فرکانسی، فایل شما شروع به پخش کرده و می توانید بخش مورد نظر خود را، به طور دقیق و بدون خطا پیدا کنید. برای دانلود می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

 

اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.منبع :

تبلیغات