آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از زومیت؛ بخش نرم افزار:

به گزارش آکاایران: CM Downloader اپلیکیشنی برای گوشی های اندرویدی است که وظیفه ی اعلان بروزرسانی های رام سایانوژن و همچنین دانلود نسخه ی جدید رام ها را بر عهده دارد. با زوم اپ همراه باشید.

شاید زمانی که سایانوژن کار خود را شروع کرد فکرش را هم نمی کرد که روزی به این حد از محبوبیت و خوش نامی دست پیدا کند که ملیون ها کاربر مختلف داشته و حتی به طور پیش فرض روی برخی گوشی های تولید شده مانند Oneplus1 نصب شده باشد. اگر هنوز با رام های سایانوژن آشنایی ندارید، سیانوژن یک نسخه ی ویرایش شده بر پایه اندروید خام است که در کنار محیط رسمی و خالص اندروید، امکاناتی را در اختیار کاربران قرار می دهد که در نسخه های رسمی منتشر شده وجود ندارد؛ برای مثال می توان به امکان شخصی سازی فوق العاده ی ظاهر آن، و همچنین اعمال تغییرات سیستمی مانند Overclock CPU اشاره کرد. اگر هم اکنون در گوشی شما رام سایانوژن نصب شده است، CM Downloader اپلیکیشنی ایده آل برای شما خواهد بود که امکانات ویژه ای را در خصوص بروزرسانی سایانوژن در اختیارتان قرار می دهد.

زوم اپ: اطلاع رسانی و دانلود رام های سایانوژن با CM Downloader

آکاایران: زوم اپ: اطلاع رسانی و دانلود رام های سایانوژن با CM Downloader

CM Downloader وجود بروزرسانی های مرتبط با رام سایانوژن را به شما اطلاع رسانی می کند و همچنین قابلیت دانلود مستقیم نسخه ی جدید رام را نیز در خود جای داده است تا در صورت انتشار یک بروزرسانی، بتوانید از طریق همین برنامه آن را دانلود کنید. اگر از نحوه ی استفاده از این فایل های بروزرسانی نیز اطلاعات خاصی ندارید جای نگرانی وجود ندارد؛ چرا که CM Downloader دارای یک ابزار داخلی بوده و می توانید به کمک آن، بروزرسانی دانلود شده را به صورت خودکار در گوشی فلش کنید. همچنین امکان جالب فلش گروهی نیز در این برنامه قرار داده شده است که توسط آن می توانید فایل های جانبی دیگر مانند gapps، کرنل و ... را نیز همزمان با رام و تنها در یک مرحله، فلش کنید. برای دانلود این برنامه می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

 

اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.



منبع :

تبلیغات