آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از زومیت؛ بخش نرم افزار:

به گزارش آکاایران: Phone Tester اپلیکیشنی برای گوشی های اندرویدی است که به کمک آن می توانید بخش های سخت افزاری و نرم افزاری گوشی خود را چک کرده و از وضعیت کارکرد بخش های مختلف گوشی با خبر شوید. با زوم اپ همراه باشید.

موارد بسیاری ممکن است پیش بیاید که نیاز به تست سخت افزار یک گوشی داشته باشید. برای مثال قصد خرید یک گوشی کارکرده را دارید و می خواهید قبل از خرید، از کارکرد صحیح صفحه ی نمایش، دوربین، سنسورها و... مطمئن شوید و سپس گوشی را از فروشنده تحویل بگیرید. یا در مواردی دیگر ممکن است که وظیفه ی عیب یابی یا تعمیر تلفن همراهی را داشته باشید که طبیعتا اولین مرحله برای حل مشکل تلفن، پی بردن به اشکال دستگاه است که خوشبختانه در هر دو مورد، Phone Tester می تواند کمک بسیاری در این زمینه به شما کند.

این اپلیکیشن علاوه بر آنکه امکان تست سخت افزاری و بخش های مختلف گوشی را دارد، می تواند اطلاعات جامعی از عملکرد نرم افزاری گوشی نیز در اختیار شما قرار دهد تا با تسلط بر تمام امکانات موجود، بررسی خود را آسان تر و دقیق تر به انجام برسانید.

زوم اپ: تست سخت افزاری و نرم افزاری گوشی های اندرویدی با Phone Tester

آکاایران: زوم اپ: تست سخت افزاری و نرم افزاری گوشی های اندرویدی با Phone Tester

با اجرای Phone Tester به یک منوی کلی دسترسی خواهید داشت که می توانید با مراجعه به زیرمجموعه های هر کدام، بخش های مختلف گوشی را تست کنید. برای مثال در بخشی از Phone Tester می توانید از عملکرد صحیح سنسورهای گوشی مانند سنسورهای حرکتی یا... مطلع شوید و در گزینه ای دیگر نیز می توانید شبکه ی وای فای و نحوه ی عملکرد آن را مورد تست قرار دهید. دوربین های پشت و جلوی گوشی نیز یکی از مهمترین مواردی است که باید مورد بررسی قرار بگیرد که خوشبختانه Phone Tester از این بخش گوشی نیز پشتیبانی کرده و با اتصال نوبتی به این دو دوربین، عملکرد آن ها را به شما نمایش خواهد داد. موقعیت یاب، باتری، قابلیت چند لمسی و... از دیگر مواردی است که می توانید توسط این اپلیکیشن از صحت عملکرد آن ها مطمئن شوید. برای دانلود Phone Tester می توانید از لینک های زیر استفاده کنید:

 

اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.منبع :

تبلیغات