زوم اپ: افزایش سرعت گوشی با اپلیکیشن RAM Booster

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد زوم اپ: افزایش سرعت گوشی با اپلیکیشن RAM Booster ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از زومیت؛ بخش نرم افزار:

به گزارش آکاایران: RAM Booster اپلیکیشنی برای گوشی های اندروید است که به کمک آن می توانید با آزادسازی فضای رم در گوشی، سرعت عمل گوشی خود را در اجرای دستورات افزایش دهید. با زوم اپ همراه باشید.

اندروید با تمام ویژگی های بی نظیری که همراه خود دارد، دارای یک نقطه ضعف بزرگ نیز است و آن اعطای آزادی عمل بیش از حد به اپلیکیشن ها بوده که باعث می شود اپلیکیشن های نصب شده بدون اجازه ی کاربر، در پس زمینه ی گوشی به فعالیت بپردازند. شاید در ابتدا این موضوع چندان مشکل حادی به نظر نرسد اما به مرور زمان و با نصب برنامه های بیشتر، این اپلیکیشن ها در کنار هم حجم بزرگی از حافظه ی رم گوشی را به خود اختصاص می دهند و به نوعی در سرعت عملکرد گوشی، تاثیر منفی خواهند گذاشت. اگر شما نیز با این مشکل مواجه هستید، اپلیکیشن RAM Booster یک انتخاب کارآمد برای شما خواهد بود که در زمینه ی مدیریت دستورات در حال اجرای اندروید فعالیت داشته و با متوقف کردن فعالیت های بیهوده و آزاد کردن فضای اشغال شده، سرعت گوشی شما را بهبود می بخشد.

زوم اپ: افزایش سرعت گوشی با اپلیکیشن RAM Booster
,افزایش,سرعت,گوشی,[categoriy]

آکاایران: زوم اپ: افزایش سرعت گوشی با اپلیکیشن RAM Booster

نحوه ی کارکرد RAM Booster به این صورت است که به محض ورود به برنامه، فضای کلی رم، فضای اشغال شده و همچنین بخش آزاد آن به شما نمایش داده خواهد شد که با لمس گزینه ی Boost، تمام اپلیکیشن های غیرضروری که در پس زمینه ی گوشی در حال اجرا هستند متوقف خواهند شد. کش های مزاحم نیز که ازدحام آن ها می تواند یکی دیگر از موارد کندی گوشی به حساب بیاید در حین این عملیات حذف و در پایان، خلاصه ای از میزان کش های پاک شده و مقدار رم آزاد شده به شما نمایش داده خواهد شد. برای دانلود این اپلیکیشن می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

 

اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.منبع :

زوم اپ: افزایش سرعت گوشی با اپلیکیشن RAM Booster گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات