آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از زومیت؛ بخش نرم افزار:

به گزارش آکاایران: Screen Stream Mirroring اپلیکیشنی برای اشتراک گذاری صفحه‎ی نمایش است که توسط آن می توانید هرآنچه در گوشی شما می گذرد را به گوشی های دیگر منتقل کنید. با زوم اپ همراه باشید.

اپلیکیشن هایی شبیه به Twitch و YoutubeGaming که به صورت آنلاین می توانند اتفاقات در حال وقوع صفحه نمایش شما را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارند به سرعت در میان کاربران به محبوبیت رسیدند و در حال حاضر هر کدام از این اپلیکیشن ها دارای ملیون ها کاربر بوده و همچنان نیز به تعداد مخاطبان آن اضافه می شود. اما نکته ای که وجود دارد الزام وجود یک ارتباط اینترنتی برای کارکرد این اپلیکیشن ها است که طبیعتا استفاده از آن را کمی با محدودیت مواجه می کند. Screen Stream Mirroring اپلیکیشنی مشابه برنامه های ذکر شده است که با وجود آنکه استفاده‎ی آنلاین نیز در آن گنجانده شده است، با این حال تمرکز خود را روی استفاده‎ی آفلاین و دستگاه های نزدیک به هم قرار داده است.

زوم اپ: پخش تصویر گوشی در دستگاه های دیگر با Screen Stream Mirroring

آکاایران: زوم اپ: پخش تصویر گوشی در دستگاه های دیگر با Screen Stream Mirroring

برای مثال تصور کنید قصد تماشای عکس یا ویدئویی را همراه با دوستان خود در تلفن همراه دارید. به کمک این اپلیکیشن اگر یک تبلت یا تلوزیون هوشمندی که از اپلیکیشن ها پشتیانی کند را در اطراف داشته باشید، می توانید با نصب این اپلیکیشن در هر دو دستگاه به صورت زنده تصویر صفحه نمایش گوشی را به تبلت یا تلوزیون منتقل کنید و از تماشای عکس ها در صفحه ای بزرگ تر لذت ببرید. با کمی هوشمندی می توانید استفاده های بسیار مفیدی از این برنامه کنید و در کنار این امکان، قابلیت ضبط ویدئو از صفحه نمایش نیز در این برنامه در نظر گرفته شده است تا در صورت لزوم، از آن استفاده کنید. این اپلیکیشن برای استفاده نیاز به روت بودن گوشی و همچنین نسخه‎ی لالی پاپ اندروید دارد. برای دانلود می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

 

اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.منبع :

تبلیغات