آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از زومیت؛ بخش نرم افزار:

به گزارش آکاایران: Puffero یک بازی ایرانی و جذاب برای گوشی های اندروید و آی او اس است که داستان یک مورچه خوار جوان را که با موجود های سمی مبارزه می کند به نمایش خواهد گذاشت. با زوم اپ همراه باشید.

همانطور که گفته شد Puffero ساخت یک تیم ایرانی است که شاید اگر بدون هیچ پیش زمینه ای از ایرانی بودن این بازی وارد آن شوید، تصور کنید که با یک بازی خارجی و استاندارد رو به رو هستید. گرافیک این بازی به قدری روان و چشم نواز طراحی شده است که به جرات می توان گفت جریان بازی سازی داخلی را یک پله بالاتر برده است. این بازی، به سراغ یک مورچه خوار دوست داشتنی و قرمز رنگ رفته که وظیفه ی مبارزه با موجودات سمی را دارد. اگر با خواندن کلمه ی مبارزه، تصویری از شمشیر یا تفنگ و جنگ های خونی به ذهنتان آمد باید بگوییم که اشتباه می کنید؛ چرا که این مورچه خوار، تنها با نفس خود و به نوعی با فوت کردنی که شدت آن از یک طوفان هم بالاتر است، موجودات را دفع خواهد کرد. به همین دلیل نیز عنوان فارسی این بازی "خوش نفس" در نظر گرفته شده است.

زوم اپ: مورچه خوار و موجودات سمی در بازی Puffero

آکاایران: زوم اپ: مورچه خوار و موجودات سمی در بازی Puffero

درواقع نحوه ی انجام بازی به این صورت است که شما باید با حرکت دادن این مورچه خوار به سمت های مختلف، مانع از رسیدن موجودات سمی به زمین شوید که البته بر خلاف آنچه به نظر می رسد، این کار به خصوص در بخش مرحله ای بازی بسیار دشوار خواهد بود. دفع این موجودات سمی توسط هوا، باعث آن شده است که خشونت بازی به صفر برسد که این موضوع در کنار نکات و تصویرسازی های طنز آمیز بازی، Puffero را به یک بازی مفرح و مناسب برای کودکان تبدیل کرده است. در بازی آیتم هایی نیز در نظر گرفته شده است که توسط سکه های جمع آوری شده قابل خریداری خواهند بود و جریان بازی را برای شما آسان تر و لذت بخش تر خواهند کرد. در صورتی که قصد تجربه ی این بازی دوست داشتنی را دارید، می توانید از طریق لینک های زیر به دانلود آن بپردازید.

 

اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.منبع :

تبلیغات