آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از زومیت؛ بخش نرم افزار:

به گزارش آکاایران: Gauge Battery Widget اپلیکیشنی جالب برای نمایش میزان شارژ باقی مانده از باتری دستگاه است که به صورت ویجت، و با شمایل متنوع شما را از میزان شارژ باتری با خبر خواهد کرد. با زوم اپ همراه باشید.

به لطف پیشرفت سریع تکنولوژی، به جایی رسیده ایم که شاید اغراق نباشد اگر بگوییم به جز باتری، دیگر هیچ نقصی در گوشی های موبایل امروزی وجود ندارد. صفحه های بزرگ و باکیفیت، سخت افزارهای قدرتمند، دوربین های فوق العاده و... همگی در بهترین جای خود قرار گرفته اند اما همچنان باتری ها، یکی از معدود محدودیت های موجود در گوشی های موبایل به حساب می آیند که برای عدم بروز مشکلاتی همچون خاموش شدن در مواقع ضروری، نیازمند کنترل و مدیریت مصرف خواهند بود. در این زمینه نیز اپلیکیشن های مختلفی ساخته و منتشر شده است اما اولین مرحله و شاید موثرترین راه برای آنکه از باتری خود به شکلی بهینه استفاده کنیم، آگاهی از میزان شارژ دقیق گوشی است که به لطف Gauge Battery Widget و ویجت های متنوع آن، این امر به راحتی امکان پذیر خواهد شد.

زوم اپ: ویجت های متنوع برای نمایش باتری با اپلیکیشن Gauge Battery Widget

آکاایران: زوم اپ: ویجت های متنوع برای نمایش باتری با اپلیکیشن Gauge Battery Widget

درواقع این اپلیکیشن میزان شارژ باقی مانده از گوشی را با ویجت های مختلفی به شما نمایش خواهد داد که این موضوع، یعنی آگاهی از میزان شارژ دقیق، می تواند در نحوه ی مصرف شما از باتری بسیار تاثیرگذار باشد. برای مثال وقتی توسط ویجت Gauge Battery Widget متوجه می شوید که وضعیت درصد باقی مانده از باتری شما چگونه است، طبیعتا از استفاده های سنگین از دستگاه خودداری خواهید کرد تا شارژ باقی مانده، به موارد ضروری تری همچون تماس یا پیامک اختصاص داده شود. برای دانلود این اپلیکیشن می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

 

اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.منبع :

تبلیغات