زوم اپ: قفل گذاری روی اپلیکیشن های نصب شده با ES App Locker

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد زوم اپ: قفل گذاری روی اپلیکیشن های نصب شده با ES App Locker ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از زومیت؛ بخش نرم افزار:

به گزارش آکاایران: ES App Locker اپلیکیشنی برای گوشی های اندروید است که وظیفه ی قفل گذاری روی اپلیکیشن های نصب شده در گوشی را دارد. با زوم اپ همراه باشید.

ES App Locker همانطور که از نام آن پیداست توسط توسعه دهندگان ES Global است که احتمالا با اپلیکیشن نامی و محبوب این تیم یعنی ES File Manager آشنا هستید. این تیم که سابقه ی تولید اپلیکیشن های متفاوتی را از جمله ES TaskManager و... برای اندروید داشته است، مدتی است که ES App Locker را با طراحی متریال منتشر کرده است که در زمینه ی قفل گذاری روی اپلیکیشن ها فعالیت خواهد داشت. توسط این برنامه می توانید تعیین کنید که کدام برنامه ها برای اجرا نیازمند وارد کردن پترن باشند.

زوم اپ: قفل گذاری روی اپلیکیشن های نصب شده با ES App Locker
,گذاری,اپلیکیشن,locker,[categoriy]

آکاایران: زوم اپ: قفل گذاری روی اپلیکیشن های نصب شده با ES App Locker

 

نحوه ی کار با ES App Locker نیز بسیار ساده است به طوری که به محض باز کردن آن، لیستی از اپلیکیشن های نصب شده در گوشی شما اعم از سیستمی و غیرسیستمی برای شما به نمایش در خواهد آمد که می توانید با روشن کردن کلید قفل هر کدام، آن ها را به لیست اپلیکیشن های محافظت شده انتقال دهید. از این پس در هنگام ورود به این اپلیکیشن های مشخص شده، با درخواست وارد کردن پترن مواجه خواهید شد که از قبل در تنظیمات برنامه وارد کرده اید و می توانید با خیالی آسوده تر گوشی خود را به دست دوستان خود بدهید. برای دانلود این برنامه می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

 

اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.منبع :

زوم اپ: قفل گذاری روی اپلیکیشن های نصب شده با ES App Locker گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات