loading...

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از زومیت؛ بخش نرم افزار:

به گزارش آکاایران: Blur Image اپلیکیشنی در زمینه ی ویرایش عکس های شخصی است که به کمک آن می توانید بخشی از تصویر را که علاقه ای به اشتراک آن ندارید، محو کنید. با زوم اپ همراه باشید.

بارها پیش آمده است که قصد اشتراک عکسی دسته جمعی را در اینستاگرام یا دیگر شبکه های اجتماعی داشته ایم اما به دلیل حضور افرادی در عکس، که تمایلی به اشتراک عکس هایشان ندارند از این امر منصرف شده ایم یا نهایتا بخش مربوط به خود را Crop کرده و سپس آن را منتشر کرده ایم که مطمئنا در این حالت، زیبایی اولیه ی عکس از بین خواهد رفت. به همین دلیل توسعه دهندگان سراغ اپلیکیشن هایی برای حل این مشکل رفتند و هرکدام به نحوی، سعی بر ارائه ی ابزاری برای پوشاندن بخش های ناخواسته داشتند که در این بین، اپلیکیشن Blur Image با روشی حرفه ای، بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

زوم اپ: محو کردن بخش های دلخواه از عکس با اپلیکیشن Blur Image

آکاایران: زوم اپ: محو کردن بخش های دلخواه از عکس با اپلیکیشن Blur Image

این اپلیکیشن بر خلاف همتایان خود که معمولا به شطرنجی یا رنگی کردن بخش های ناخواسته می پرداختند، از ابزار Blur استفاده خواهد کرد و بخش های انتخابی توسط شما را، به شکل کامل حرفه ای تار می کند به طوری که علاوه بر حفظ کلیت عکس، مانع دیده شدن افراد مورد نظر خواهد شد. همانطور که در تصویر بالا نیز مقایسه می کنید کارکرد Blur Image کاملا تمیز و بی نقص انجام شده است و عکس های خصوصی را به شکلی آسان و البته سریع، قابل اشتراک گذاری خواهد کرد. برای دانلود این اپلیکیشن می توانید از لینک های زیر استفاده کنید:

 

اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.منبع :

تبلیغات