آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از زومیت؛ بخش نرم افزار:

به گزارش آکاایران: Voice changer with effects اپلیکیشنی جالب و سرگرم کننده برای گوشی های اندروید است که به کمک آن می توانید صدای خود را به شکل های متفاوتی همچون ربات، کودک و... تبدیل کنید. با زوم اپ همراه باشید.

بحث تغییر صدا همیشه یکی از جذاب ترین ابزارها در تلفن های همراه بوده است؛ به طوری که هم اکنون ده ها اپلیکیشن مختلف برای تغییر صدا در اندروید یا دیگر پلتفرم ها وجود دارد که وظیفه ی تغییر صدا را بر عهده دارند. Voice changer with effects یکی از برترین اپلیکیشن ها در این زمینه است که البته اگر تابه حال با اپلیکیشن های تغییر صدا کار نکرده باشید لازم است توجه شما را به این نکته جلب کنیم که نه تنها این اپلیکیشن، بلکه هیچ برنامه ی دیگری قادر نیست که صدای شما را به شکلی طبیعی تغییر دهد و می توان گفت که هدف تمامی این اپلیکیشن ها، تنها سرگرمی و کمی شوخی با دوستان بوده و به هیچ وجه قرار نیست یک تغییر صدای حرفه ای را در آن شاهد باشید. در این اپلیکیشن می توانید صدای خود را به شکل های گوناگونی همچون ربات، صدای بم، صدای نازک ، کودکانه و... تبدیل کنید و از شنیدن صدای خود و دوستانتان در حالت های مختلف لذت ببرید.

زوم اپ: تغییر صدا در اپلیکیشن جذاب Voice changer with effects

آکاایران: زوم اپ: تغییر صدا در اپلیکیشن جذاب Voice changer with effects

Voice changer with effects شامل افکت های جذابی هم هست که به جای تغییر صدا، صدای اصلی شما را به حالت های جالبی تبدیل می کند. برای مثال می توانید با استفاده از افکت اکو، صدای خود را با بازتاب های متنوع گوش کنید و حتی کمی حس خوانندگی را با این افکت ها در خود بیدار کنید. نکته ی ارزشمندی که در Voice changer with effects وجود دارد امکان ذخیره سازی فایل های ادیت شده است و این در حالیست که بسیاری از اپلیکیشن های مشابه، تنها امکان شنیدن صدای شما در حالت های مختلف را در اختیار شما می گذارند و مانند Voice changer with effects قابلیت ذخیره یا اشتراک گذاری آن ها در شبکه های مختلف را در دستورات خود ندارند. برای دانلود این برنامه می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

 

اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.منبع :

تبلیغات