آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از زومیت؛ بخش نرم افزار:

به گزارش آکاایران: PhotoShake اپلیکیشنی برای گوشی های اندرویدی است که به کمک آن می توانید به آسان ترین شکل ممکن اقدام به ساخت تصاویر Collage کنید. با زوم اپ همراه باشید.

اپلیکیشن های زیادی برای ویرایش تصاویر و بخصوص ساخت تصاویر Collage وجود دارند و PhotoShake نیز یکی از این اپلیکیشن ها بوده که در دو نسخه ی رایگان و پولی منتشر شده است. این اپلیکیشن تنها در چند مرحله می تواند عکس های شما را به حالت Collage تبدیل کند. کافیست تا ابتدا یک پوسته برای تصویر خود انتخاب کنید و بعد از وارد کردن عکس ها، تصویر Collage خود را تحویل بگیرید. اما مهمترین ویژگی این اپلیکیشن نسبت به دیگر همتایان خود که باعث توجه تعداد بسیاری از کاربران نیز شده است، نحوه ی ساخت تصویر نهایی است که به کمک لرزاندن گوشی انجام می پذیرد. شما کافیست تا بعد از وارد کردن عکس های دلخواه خود به این اپلیکیشن، گوشی خود را تکان دهید تا در هر نوبت تکان دادن گوشی، به صورت اتفاقی، تم ها و لایه بندی های متفاوتی برای تصاویر شما ساخته شود.

زوم اپ: ساخت تصاویر Collage با تکان دادن گوشی در اپلیکیشن PhotoShake

زوم اپ: ساخت تصاویر Collage با تکان دادن گوشی در اپلیکیشن PhotoShake -آکاساخت

آکاایران: زوم اپ: ساخت تصاویر Collage با تکان دادن گوشی در اپلیکیشن PhotoShake

از ویژگی های دیگر این اپلیکیشن می توان به کیفیت بالای قاب های استفاده شده برای تفکیک تصاویر، امکان اعمال افکت ها و تغییرات پایه ای روی تصاویر، دارا بودن استیکرهای بامزه برای تنوع بخشیدن به عکس ها و قابلیت اشتراک گذاری مستقیم فایل خروجی به شبکه های اجتماعی اشاره کرد. همانطور که در ابتدا نیز گفته شد این اپلیکیشن در دو نسخه ی رایگان و پولی منتشر شده است که تفاوت نسخه ی پولی با نسخه ی رایگان آن، وجود تم ها، لایه بندی ها و افکت های بیشتر است. برای دانلود نسخه ی رایگان PhotoShake می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

 

اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.منبع :

تصاویر

تبلیغات