loading...

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از زومیت؛ بخش نرم افزار:

به گزارش آکاایران: iHandy Level یک تراز دیجیتالی برای سنجش شیب سطوح مختلف است که به کمک سنسورهای گوشی، می تواند شما را از صاف بودن یا نبودن یک سطح آگاه کند. با زوم اپ همراه باشید.

احتمالا اکثر کاربران گوشی های هوشمند حداقل یک بار بازی هایی که در آن با تکان دادن گوشی، مسیر حرکتی کاراکتر بازی قابل تغییر است را تجربه کرده اند. اما این سنسورهای حرکتی موجود در گوشی های موبایل، همیشه برای بازی و تفریح نیستند و گاهی می توان از آن ها استفاده های بسیار مفیدی کرد. iHandy Level اپلیکیشنی کاربردی برای گوشی های اندروید و آی او اس  است که به کمک آن، و همچنین سنسورهای حرکتی گوشی، می توانید یک تراز دیجیتالی را در گوشی خود شبیه سازی کنید و با اجرای آن، و قراردادن گوشی روی یک سطح صاف، متوجه وجود یا عدم وجود شیب در آن سطح شوید.

زوم اپ: تراز دیجیتالی و سنجش سطوح صاف با اپلیکیشن iHandy Level

آکاایران: زوم اپ: تراز دیجیتالی و سنجش سطوح صاف با اپلیکیشن iHandy Level

مطمئنا در ساز و کار های روزانه، بسیاری از سطوح وجود دارند که صاف بودن آن ها، نه تنها امری ضروری است، بلکه در صورت عدم رعایت آن ممکن است عواقب ناگواری را نیز در بر داشته باشد. از این پس اما می توانید تنها به کمک یک گوشی هوشمند که از سنسورهای حرکتی برخوردار باشد، و اپلیکیشن iHandy Level، سطوح مختلفی را برای اطمینان از صاف بودن آن ها بررسی کنید. در توضیحات اصلی اپلیکیشن، توصیه شده است که به علت وجود تنظیمات متفاوت سنسورهای حرکتی در برند های مختلف، قبل از استفاده حتما آن را calibrate کنید. برای این امر کافیست تا با مراجعه به بخش تنظیمات، طبق راهنمایی های موجود در آن بخش، تنها با دو کلیک سنسورهای گوشی را تنظیم کنید. برای دانلود این اپلیکیشن، می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

 

اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.منبع :

loading...
تبلیغات