loading...

کارت ویزیت png

کارت ویزیت فارسی طراحی کنید + دانلود نرم افراز

آکاایران: کارت ویزیت فارسی طراحی کنید + دانلود نرم افراز

آکاایران: در هنگـام به راه‌اندازی یک کسب و کار جدید مهم‌ترین عاملی که سبب خواهد شد تا شما به چشم بیایید این است که بتوانید به شکلی مناسب برای خود تبلیغ کنید. بعضی ضرب المثل های تبلیغاتی می گویند که در هر کاری 70 درصد سرمایه را باید برای تبلیغات صرف کرد و با استفاده از 30 درصد باقی مانده به کار اصلی پرداخت.

به گزارش آکاایران:
ساده‌ترین راه برای معرفی کار به دیگران تهیه کارت ویزیت است اما متاسفانه برای طراحی یک کارت ساده ممکن است متحمل صرف هزینه بسیاری شویم. هر فردی در اول کارش درصدد تهیه کارتی زیبا است که به خوبی حرفه‌اش را در آن شرح دهد و بتواند آن کارت را در میان دیگران پخش کند. بد نیست که بدانید امکاناتی وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید بدون این که پولی اضافه خرج کنید خودتان کارت ویزیتی زیبا طراحی نمایید.

در این مطلب نرم‌افزاری را معرفی می کنیم که با استفاده از آن می توانید به طور مستقل و به آسانی کارت ویزیتی زیبا برای خود طراحی کرده و احتیاجی به کمک دیگران برای طراحی کارت خود نداشته باشید.

نرم‌افزار Mojosoft Business Cards، از بهترین و قدرتمندترین نرم‌افزارهایی است که برای طراحی بسیار آسان و سریع کارت‌های ویزیت نوشته شده است. چون در حال حاضر بسیاری از افراد که کار بزرگی هم ندارند برای خود کارت ویزیت تهیه می‌کنند، این نیاز احساس می‌شد که راه‌حلی برای افراد به وجود آید تا از هزینه‌های زیادی که برای طراحی کارت ویزیت به شرکت‌های گوناگون می‌دهند، معاف شوند.

این نرم‌افزار کمک بسیاری به این دسته از افراد خواهد کرد و به این وسیله تنها هزینه‌ای که برای داشتن کارت ویزیت باقی می‌ماند، هزینه چاپ آن خواهد بود.

از مزیت‌های عمده این نرم‌افزار این است که تعداد زیادی طرح آماده به صورت قالب برای طراحی کارت ویزیت دارد و با استفاده از این امکان افرادی هم که سر رشته زیادی از طراحی ندارند می‌توانند به راحتی از این نرم‌افزار استفاده کرده و متن مورد نظر خود را در قالب‌های آماده آن بریزند.

از مهم‌ترین ویژگی‌های این نرم‌افزار می‌توان به این مورد اشاره کرد که از زبان فارسی هم پشتیبانی می‌کند و شما می‌توانید به جای قرار دادن عکس، متن دلخواه خود را در محیط طراحی آن تایپ کنید. از دیگر توانایی‌های کلیدی آن می‌توان به تبدیل خروجی به نوع CMYK، استفاده از افکت‌هایی برای تصاویر پشت‌زمینه یا متون اشاره کرد. همچنین این نرم‌افزار می‌تواند از فرمت‌های ذخیره‌سازی تصاویر مانند tiff ،png ،wmf ،jpg ،bmp پشتیبانی کند.

علاوه بر این، می‌توان در این نرم‌افزار طراحی کارت‌های ویزیت را در ابعاد حداقل 40×70 تا حداکثر ابعاد 60×105، انجام داد. شاید برای شما هم تا به حال این موضوع پیش آمده باشد که بعد از مدتی که با یک نرم‌افزار ویژه کار می‌کنید از محیط کاربری یا ظاهری آن خسته شوید و دوست داشته باشید که شکل ظاهر آن را به طریقی عوض کنید.

خوشبختانه این نرم‌افزار این نیاز شما را هم بدون پاسخ نگذاشته و برای شما این امکان را فراهم آورده است که ظاهر نرم‌ افزار را تغییر دهید. برای دانلود آن می‌توانید اینجا را کلیک کنید.

گردآوری: آکا ایران

جدیدترین مطالب آکا ایران را از طریق ایمیل خود دریافت کنید

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

فلش کارت زبان فارسی , کارت ویزیت png

تبلیغات