loading...

اپلیکیشن خبرخوان مایکروسافت رویت شد

آکاایران: اپلیکیشن خبرخوان مایکروسافت رویت شد

آکاایران: مایکروسافت معمولا نسخه بتای اپلیکیشن های خود را به شکل داخلی مورد آزمایش قرار می دهد، اما گاهی نیز نمونه هایی مثل One Clip یا Office Now به شکل عمومی عرضه می شوند تا همه کاربران در روند آزمایش آنها سهیم شوند.

به گزارش آکاایران: تیم بینگ هم برای عقب نماندن از قافله، نسخه بتای آخرین اپلیکیشن ساخت خود را برای مدتی روی سایت آژور مایکروسافت قرار داد که البته پس از مدتی هم پشیمان شد و آن را حذف کرد، اما برخی کاربران در این بین موفق شدند نرم افزار تازه را دانلود و برای امتحان روی ابزارهای خود نصب کنند.

این اپلیکیشن NewsCast نام دارد و ظاهرا برای افرادی ارائه شده که علارغم میل خود فرصت پیگیری و مطالعه صدها خبر منتشر شده در هر روز را ندارند. در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

کاربرانی که موفق به دانلود این اپلیکیشن شده اند می گویند NewsCast در حقیقت یک موتور جمع آوری خلاصه اخبار است که آنها را با استفاده بخش تبدیل متن-به-گفتار «بینگ»، به شکل کلیپ های صوتی ۳۰ ثانیه ای برای کاربر می خواند.

هرچند صدای بخش تبدیل نوشتار بینگ به اندازه کورتانا طبیعی نیست، اما کاربران با استفاده از آن می توانند در حین رانندگی و دیگر زمان های بی استفاده خود، در جریان خلاصه اخبار مهم روز قرار بگیرند و یا اخبار مورد نظر خود را برای شنیدن در آینده ذخیره کنند.

این اپلیکیشن همچنین بخشی برای ارسال بازخورد به سازندگان را دارد که کاربر می تواند با استفاده از پرسشنامه ۳ گزینه ای آن، انتقادات و پیشنهادات خود را در اختیار تیم بینگ قرار دهد.

نکته جالب اما NewsCast اما اینجاست که مایکروسافت نسخه بتای این اپلیکیشن را تنها برای پلتفرم iOS منتشر کرده، موردی که نشان می دهد کارکنان و آزمایش کنندگان نرم افزارهای این شرکت احتمالا باید اکثراً کاربر آیفون و آیپدهای رقیب باشند.

اپلیکیشن خبرخوان مایکروسافت رویت شد

همچنین گفتنیست بر اساس گزارش ها فیسبوک هم در حال توسعه اپلیکیشن مشابهی است که هرچند عملکرد آن دقیقا به همین شکل نیست، اما به هر حال به عنوان رقیبی برای نرم افزار جدید مایکروسافت به شمار می رود و باید تا عرضه نسخه نهایی هردو اپلیکیشن صبر کنیم تا مشخص شود کدام یک از این غول های دنیای فناوری خواهند توانست در این حوزه جدید موفق عمل کنند.

در پایان می توانید اسکرین شات های اپلیکیشن NewsCast مایکروسافت را مشاهده نمایید.

اپلیکیشن خبرخوان مایکروسافت رویت شد

اپلیکیشن خبرخوان مایکروسافت رویت شد

اپلیکیشن خبرخوان مایکروسافت رویت شد

منبع :

تبلیغات