loading...

به روزرسانی

آکاایران: اپلیکیشن بتای SwiftKey برای کاربران به روزرسانی شد

آکاایران: اپلیکیشن SwiftKey یکی از محبوب ترین کیبوردهای شخص ثالث موجود در گوگل پلی به شمار می رود و عده کثیری از کاربران اندرویدی، آن را روی موبایل های خود نصب نموده اند. کمپانی سازنده به تازگی اعلام کرده که از این پس، قابلیت جدیدی به نام SwiftKey Stats به نسخه بتای اپلیکیشن افزوده می شود که به کاربران اجازه می دهد تا به بررسی آمار و ارقام فعالیت های خود بپردازند.

به گزارش آکاایران: SwiftKet Stats، آمار و ارقام مربوط به 3 الی 5 موضوع اخیری که درباره آن ها نوشته اید را در اختیارتان می گذارد تا از آخرین موضوعاتی که درباره آن ها اندیشیده اید، با خبر باشید. در همین حال، می توانید دفعات استفاده از ایموجی های مختلف و نیز بیشترین ایموجی مورد استفاده قرار گرفته را مشاهده نمایید.

اما از سوی دیگر، SwiftKey Stats تعداد کلماتی که از کاربر یاد گرفته است را نیز به نمایش درمی آورد تا به صورت همه جانبه، از عملکرد خودتان باخبر باشید.

اپلیکیشن بتای SwiftKey در حال حاضر روی گوگل پلی در دسترس است. باید توجه داشت که اگرچه نسخه بتای اپلیکیشن SwiftKey جایگزین مناسبی برای نسخه اصلی آن به شمار نمی رود، اما قابلیت هایی جدید نظیر Stats در خود جای داده که تجربه کار با آن ها می تواند در نوع خود جالب باشد.

منبع :

loading...
تبلیغات