اپلیکیشن جدید مایکروسافت با قابلیت ترجمه ۵۰ زبان روی تلفن و ساعت

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اپلیکیشن جدید مایکروسافت با قابلیت ترجمه ۵۰ زبان روی تلفن و ساعت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: مایکروسافت اپلیکیشن جدیدی با نام Translator را برای اندروید و آی او اس عرضه کرده که می تواند متن یا صدای شما را به بیش از ۵۰ زبان مختلف ترجمه کند. البته علاوه بر تلفن هوشمند شما، این مترجم روی ساعتهای اپل واچ یا مجهز به اندروید ور نیز قابل استفاده است.
اپلیکیشن جدید مایکروسافت با قابلیت ترجمه ۵۰ زبان روی تلفن و ساعت
,مترجم,مترجم آنلاین,مترجم مایکروساف,[categoriy]

آکاایران: اپلیکیشن جدید مایکروسافت با قابلیت ترجمه ۵۰ زبان روی تلفن و ساعت

این اپلیکیشن رابط کاربری ساده و سر راستی دارد که متن ترجمه شده شما را با فونتی زیبا و خوانا به نمایش می گذارد و به راحتی برای افرادی که به زبان شما صحبت نمی‌کنند قابل استفاده و درک است.
 
و جالب اینجا است که با پشتیبانی این اپلیکیشن از ساعتهای هوشمند، اکنون دیگر این زمان سنج بسته شده پشت دست شما بیش از پیش کارایی خواهد داشت.
 
به گزارش آکاایران: اپلیکیشن ساعت می‌تواند متن ترجمه شده شما را در زبانهای مورد پشتیبانی از قبیل اسپانیایی یا چینی به نمایش بگذارد. این قابلیت هنگام سفر شما به خارج از کشور یا تلاش برای ارتباط با توریستهای خارجی بسیار کاربردی خواهد بود.
 
,مترجم,مترجم آنلاین,مترجم مایکروساف,[categoriy]
علاوه بر این می‌توانید جملات پرکاربرد ترجمه شده را به لیست مرجع برنامه بیفزایید و سریعا در صفحه تاریخچه به آنها دسترسی داشته باشید.
 
دقت این برنامه تا چه حد است؟ بسته به زبانی که با آن کار می کنید، ممکن است تجربه بسیار متفاوتی را از سر بگذرانید. هنوز درباره برخی زبانها اندکی کم دقت است و مثلا در ترجمه انگلیسی به هندی برخی اشتباهات در آن قابل مشاهده هستند. اما برای شروع کاملا قابل قبول است.
 
,مترجم,مترجم آنلاین,مترجم مایکروساف,[categoriy]
شاید بگوید که بهتر است به مترجم گوگل اعتماد کنیم که روزانه بیش از ۱۰۰ میلیارد کلمه را ترجمه می‌کند و حتی با استفاده از عکسهای گرفته شده توسط دوربین موبایل هم در لحظه ترجمه را نشان می‌دهد. اما توجه داشته باشید که مایکروسافت با عرضه سریع اپلیکیشن ویژه ساعتهای هوشمند توانسته در این زمینه گوگل را شکست دهد. شاید این میدان مسابقه‌ای است که مایکروسافت به خوبی اهمیت آن را دریافته، اما دیگر غولها هنوز به ان بی اعتنا هستند.
 
 
مترجمه مایکروسافت
نسخه اندروید
نسخه آی او اس
 
 

 

منبع :

اپلیکیشن جدید مایکروسافت با قابلیت ترجمه ۵۰ زبان روی تلفن و ساعت گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات