آکاایران: گوگل با افزودن امکانات تازه به سرویس نقشه اش می خواهد روز به روز استفاده از آن و همچنین انجام کارها را برای مان آسانتر کند. چندی پیش این شرکت قابلیت ارسال مسیر حرکت را از نسخه وب گوگل مپز به موبایل فراهم آورد. سپس قابلیت بسیار کاربردی ارسال مسیرها از اپلیکیشن دسک تاپ گوگل مپز به آیفون را ارائه کرد.
امکان ارسال مسیرهای حرکت از نسخه دسک تاپ گوگل مپز به اندروید و آی او اس

آکاایران: امکان ارسال مسیرهای حرکت از نسخه دسک تاپ گوگل مپز به اندروید و آی او اس

 
 و اکنون نوبت کاربران اندرویدی است.
 
اکنون کاربران اندروید یا iOS که آخرین نسخه گوگل مپز را روی ابزار پرتابل خود نصب داشته‌ باشند، قادرند از این امکان بسیار جالب بهره ببرند. چه شما در حال جستجوی مکان خاصی روی گوگل مپز دسک‌تاپ باشید یا اینکه از طریق لینک آدرس یک شرکت خاص در سایتش به گوگل مپز آمده باشید، می‌توانید به راحتی مسیر رسیدن به آنجا را به ابزارهای متصل به همان اکانت گوگل‌تان ارسال کنید.
 
به گزارش آکاایران: اینگونه دیگر نیازی نیست که روی موبایل‌تان و نمایشگر کوچک آن درون گوگل مپز به دنبال مقصد یا مسیر حرکت‌تان بگردید یا اینکه بخواهید با دردسرهای اینترنت سیم‌کارت مشغول سرچ شوید. تنها کافی است در کامپیوترتان و زیر صفحه مسیرحرکت مورد نظر روی گوگل مپز گزینه Send to device را انتخاب کرده و از لیست باز شده، دستگاه مورد نظر را انتخاب کنید. در اینجا شما تمام ابزارهایی را خواهید دید که به اکانت گوگل یکسان با برنامه گوگل مپز دسک تاپ متصلند. سپس روی صفحه موبایل‌تان یک اعلان مشاهده خواهید کرد که با تپ کردن روی آن مبدا، مقصد و مسیر حرکت انتخابی در گوگل مپز به نمایش در می‌آید. 
 
 

 

منبع :

تبلیغات