آکاایران: اخیراً نسخه مختص دسکتاپ واتس اپ به روزرسانی شده و یک سری قابلیت های جدید ارائه می دهد که در ادامه با آن ها آشنا می شوید.
به روزرسانی

آکاایران: به روزرسانی واتس اپ مختص دسکتاپ

به‌روزرسانی‌های جدید نسخه دسکتاپ واتس‌اپ از طریق سایت اندروید پلیس کشف شده‌اند. این به‌روزرسانی‌ها کارایی نسخه دسکتاپ واتس‌اپ را افزایش داده‌اند. در نتیجه زمانی که در حال کار با کامپیوتر هستید، دیگر نیاز نیست که برای بررسی واتس‌اپ، از گوشی خود استفاده کنید.

ابزارهای به‌روزرسانی شده واتس‌اپ دسکتاپ به شما اجازه می‌دهد چت‌های خصوصی را پاک کرده یا آرشیو کنید. همچنین می‌توانید کارهای بیشتری مانند آرشیو چت‌های گروهی یا قطع کردن صدای نوتیفیکیشن‌های گروه‌ها یا خروج از آن‌ها را انجام دهید.

به گزارش آکاایران: حالا می‌توانید عکس پروفایل و شرح‌حال خود را در نسخه دسکتاپ تغییر دهید. کافی است به بخش ویرایش بروید.
در نهایت طبق گفته سایت اندروید پلیس، چند میانبر کیبوردی نیز برای نسخه دسکتاپ واتس‌اپ ارائه شده است؛ اما در حال حاضر خیلی روان نیستند.
هنوز کاربران آی‌او‌اس منتظرند تا نسخه مختص آی‌او‌اس واتس‌اپ دسکتاپ نیز ارائه شود.
همچنین توجه داشته باشید تنها از طریق مرورگر کروم می‌توانید از واتس‌اپ دسکتاپ بهره ببرید و برای اتصال به واتس‌اپ روی مرورگر بایستی کد QR را از طریق گوشی خود اسکن کنید. همچنین گوشی هوشمندتان نیز باید همواره به اینترنت متصل باشد تا نسخه دسکتاپ واتس‌اپ کار کند.

امیدواریم به‌روزرسانی‌های آینده فرایند تنظیمات ابتدایی را راحت‌تر کرده و ویژگی‌های بیشتری ارائه دهند.
این اپلیکیشن پیام‌رسانی فوق‌العاده محبوب که سال گذشته توسط فیس‌بوک و به قیمت ۱۹ میلیارد دلار خریداری شد، در حال حاضر ۸۰۰ میلیون کاربر در سراسر جهان دارد.
علی‌رغم پایگاه کاربری گسترده‌ای که واتس‌اپ دارد؛ عدم پخش تبلیغات روی سرویس واتس‌اپ باعث شده این سرویس درآمد پایینی داشته باشد. درآمد ۶ ماه اول سال گذشته واتس‌اپ به ۱۶ میلیون دلار رسید که عمدتاً از طریق پرداخت‌ حق اشتراک پس از یک سال اشتراک رایگان به دست آمده بود.
طبق گفته رئیس فیس‌بوک، مارک زوکربرگ، تا زمانی که پایگاه کاربران واتس‌اپ به یک میلیارد نرسیده، به درآمدزایی واتس‌اپ فکر نخواهد کرد. به نظر می‌رسد تا پایان سال جاری پایگاه کاربران واتس‌اپ، میلیاردی شود.

 

منبع :

تبلیغات