در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد به لطف Parallels 11، کورتانای مایکروسافت پیش از سیری اپل به دنیای مک پا می گذارد! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای نرم افزارها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: آخرین نسخه ابزار شبیه ساز محبوب ویندوزی در محیط مک او اس ایکس، توانسته نقش یک ترول را در برابر اپل بازی کند. یکی از قابلیتهای کلیکی پاراللز ۱۱ این است که از تمامی امکانات ویندوز ۱۰ پشتیبانی می کند.
سیری اپل

آکاایران: به لطف Parallels 11، کورتانای مایکروسافت پیش از سیری اپل به دنیای مک پا می گذارد!

این بدان معنی است که با استفاده از  Parallels 11 به راحتی می‌توانید از دستیار مجازی کوتانا مایکروسافت در محیط OS X لذت ببرید. بله، درست است. در حالی که مدتها است کاربران سیستم عامل او‌اس ایکس منتظر عرضه سیری بر روی لپ‌تاپ و کامپیوترشان هستند، اکنون می‌توانند از دستیار مجازی ویندوزی لذت ببرند. 
 
پاراللز مدتها است که به شما اجازه می‌دهد تا در حالت Coherence mode نرم‌افزارهای ویندوزی را در محیط مک به اجرا در آورید. اما آخرین آپدیت عرضه شده برای اولین بار تمامی امکانات ویندوز را در محیط مک به اجرا در می‌آورد.
 
به گزارش آکاایران: در یک آزمون کوچک، کورتانا اجرا شده توسط  Parallels 11 به خوبی نسخه اجرا شده روی کامپیوترهای ویندوز ۱۰ از پس کارهایش بر آمد، البته اندکی در تشخیص صدا مشکل دارد و با تاخیر پاسخ می‌دهد.کورتانا در تستها حتی توانست به اطلاعات موقعیت مکانی مک هم دست پیدا کند و تقریبا با یک اپلیکیشن بومی مک تفاوت چندانی نداشته باشد.
 
پاراللز جدید همچنین از نظر بصری و گرافیکی هم بهبودهایی داشته است.علاوه بر این روشن کردن و شات داون ویندوز را ۵۰ درصد سریعتر انجام می‌دهد. همچنین با فعال کردن حالت travel mode تا ۲۵ درصد در مصرف باتری صرفه‌جویی خواهد کرد. اما شاید تنها دلیل ارتقا به پاراللز ۱۱ این باشد که کورتانا را در مک به اجرا در آورده و سربه‌سر دوستان‌تان بگذارید!
 
پاراللز یازده از امروز با قیمت ۸۰ دلار عرضه شده است و اگر از کاربران نسخه‌های قبلی آن باشید، برای ارتقا باید ۵۰ دلار بپردازید. اگر هم به قابلیتهای حرفه‌ای نیاز دارید، پاراللز ۱۱ نسخه پرو ادیشن امکان کار بهتر با سخت‌افزار مک را فراهم می‌آورد و ۱۰۰ دلار قیمت دارد. 
 

 

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله به لطف Parallels 11، کورتانای مایکروسافت پیش از سیری اپل به دنیای مک پا می گذارد! شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

فعال کردن فارسی در paralles for mac

به لطف Parallels 11، کورتانای مایکروسافت پیش از سیری اپل به دنیای مک پا می گذارد! گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
تبلیغات