ترجمه لغات و عبارات توسط کورتانای ویندوز ۱۰

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ترجمه لغات و عبارات توسط کورتانای ویندوز ۱۰ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: از این پس می توانید از دستیار دیجیتالی مایکروسافت یا همان کورتانا بخواهید لغات، عبارات و جملات موردنظر شما را به ۴۰ زبان مختلف ترجمه کند.
,ویندوز ۱۰, مایکروسافت, دستیار دیجیتالی,[categoriy]

آکاایران: ترجمه لغات و عبارات توسط کورتانای ویندوز ۱۰

مترجم مایکروسافت قبلاً با اسکایپ ادغام شده تا به صورت بلادرنگ به زبان‌های فرانسه، ماندارین (یک زبان چینی) و ۴ زبان دیگر ترجمه کند. حالا این مترجم با کورتانا روی ویندوز ۱۰ ادغام شده است. کاربران نسخه دسکتاپ ویندوز ۱۰ می‌توانند لغات، عبارات و جملات را به حدود ۴۰ زبان مختلف ترجمه کنند.

کاربران ویندوز ۱۰ می‌توانند به قابلیت ترجمه بلادرنگ کورتانا با گفتن «hey Cortana, how do you say {the sentence} in {the language}» به معنای «سلام کورتانا، چگونه [جمله موردنظر] را می‌توان به [زبان موردنظر] گفت»، دسترسی داشته باشند. به عنوان مثال، شما می‌گویید «hey Cortana, translate where is the nearest taxi stand? in French» به معنای «سلام کورتانا، جمله نزدیک‌ترین ایستگاه تاکسی کجاست را به زبان فرانسوی ترجمه کن». همچنین شما می‌توانید درخواست خود را تایپ کنید تا کورتانا جمله موردنظر را به زبان موردنظرتان ترجمه کند.

به گزارش آکاایران: قبلاً نیز کورتانا قابلیت‌هایی برای ترجمه داشت؛ اما این قابلیت جدید بسیار جامع‌تر است و زبان‌های بیشتری را ترجمه می‌کند، از جمله زبان بلغاری، سوئدی، کره‌ای و ژاپنی. این قابلیت در حال حاضر تنها در نسخه‌های آمریکایی و چینی ویندوز ۱۰ ارائه شده است؛ اما طبق گفته مایکروسافت مهارت‌های چندزبانی کورتانا در آینده به نسخه‌های دیگر نیز اضافه خواهد شد.

 

منبع :

ترجمه لغات و عبارات توسط کورتانای ویندوز ۱۰ گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات