اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

واتس آپ به رکورد ۹۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه دست یافت

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد واتس آپ به رکورد ۹۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه دست یافت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: به گفته جان کایوم، بنیانگذار واتس آپ، امروز این اپلیکیشن موفق شد رکورد ۹۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه را پشت سر بگذارد.

واتس آپ به رکورد ۹۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه دست یافت
,whatsapp,facebook,chat app,[categoriy]

آکاایران: واتس آپ به رکورد ۹۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه دست یافت

این اپلیکیشن محبوب پیامرسان موبایلی به تازگی در ماه آوریل موفق شده بود رکورد ۸۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه را پشت سر بگذارد.

به گزارش آکاایران:: کایوم در پست فیسبوکی خود، مارک زوکربرگ بنیانگذار فیس‌بوک را تگ کرده و از ساختمان شماره ۲۰ فیسبوک (Facebook Building 20) این خبر را اعلام نموده است. حتما می دانید که فیسبوک در فوریه ۲۰۱۴ واتس‌آپ را به قیمت ۱۶ میلیارد دلار خریداری کرد.

زوکربرگ هم در پاسخ اولین نفری است که به موسس واتس‌آپ تبریک گفته: تبریک به جان، تیم واتس‌آپ و تمامی جامعه کاربری آن برای دستیابی به ۹۰۰ میلیون نفر! و پس از آن عکسی از کایوم را هم در حال نوشتن این پست منتشر کرده که در دفتر فیسبوک توسط موبایل مارک گرفته شده است.

تحقیقی در ماه گذشته نشان داده بود که بیش از سه چهارم کاربران واتس‌آپ از ابزارهای اندرویدی استفاده می‌کنند و تنها ۲۲ درصد از کاربران این اپلیکیشن چت صاحب دستگاه‌های iOS هستند. البته احتمالا پس از عرضه نسخه تحت وب واتس‌آپ ویژه کاربران آیفون در ماه گذشته، این اعداد و ارقام تغییر کرده‌اند.

البته این رکورد تنها افتخار آفرینی واتس‌آپ نیست. این اپلیکیشن در ماه مارس هم به عدد یک میلیارد نصب روی دستگاه‌های اندرویدی  دست یافت و عنوان دومین اپلیکیشن غیرگوگلی با یک میلیارد نصب را از آن خود کرد. در آن ما این اپلیکیشن چت توانسته بود رکورد ۶۰۰ میلیون کاربر فعال ماهیانه را پشت سر بگذارد.منبع :

واتس آپ به رکورد ۹۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه دست یافت گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات