افزایش مدت ویدئوهای تبلیغاتی اینستاگرام

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد افزایش مدت ویدئوهای تبلیغاتی اینستاگرام ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: شرکت اینستاگرام تغییرات مهمی را در پلت فرم تبلیغاتی خود ایجاد کرده است؛ به عبارت دیگر از این پس ویدئوهای تبلیغاتی طولانی تری مشاهده خواهید کرد.
افزایش مدت ویدئوهای تبلیغاتی اینستاگرام
,اینترنت, شبکه اجتماعی, ویدئوی تبلیغاتی,[categoriy]

آکاایران: افزایش مدت ویدئوهای تبلیغاتی اینستاگرام

ویدئوهای تبلیغات اینستاگرام حالا می‌توانند ۳۰ ثانیه‌ای باشند که نسبت به مدت ۱۵ ثانیه‌ای عادی، بیشتر است. همچنین در این تبلیغات می‌توان از عکس‌ها و ویدئوهای منظره استفاده کرد.

همچنین اینستاگرام تبلیغات را برای تعداد بیشتری از کسب‌وکارها امکان‌پذیر کرده است. شرکت‌های کوچک‌تر می‌توانند از این ماه، روی اینستاگرام فضا بخرند. علاوه بر این، قابلیت تبلیغات اینستاگرام از تاریخ سی‌ام سپتامبر در کشورهای ایتالیا، اسپانیا، کره جنوبی، هند و مکزیک نیز ارائه خواهد شد.

به گزارش آکاایران: همچنین یک محصول جدید و ویژه به نام Marquee به تحریک آگاهی جمعی و دستیابی به طیف گسترده‌ای از کاربران در مدت‌زمانی کوتاه کمک خواهد کرد. طبق گفته اینستاگرام این محصول برای زمینه‌هایی همچون عرضه محصولات و اکران اول فیلم‌ها کاملاً مناسب است. تبلیغات ویدئویی روی اینستاگرام کمتر از یک سال پیش ارائه شد؛ اما این شرکت که متعلق به فیس‌بوک محسوب می‌شود، آماده است تا از زیرساخت‌های تبلیغاتی قدرتمند شرکت فیس‌بوک بیشتر بهره ببرد.
 

منبع :

افزایش مدت ویدئوهای تبلیغاتی اینستاگرام گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات