نه اف بی آی و نه اپل؛ هیچ کدام نمی توانند قفل آیفون جدید تروریست مینه سوتا را باز کنند

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نه اف بی آی و نه اپل؛ هیچ کدام نمی توانند قفل آیفون جدید تروریست مینه سوتا را باز کنند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای نرم افزارها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

نه اف بی آی و نه اپل؛ هیچ کدام نمی توانند قفل آیفون جدید تروریست مینه سوتا را باز کنند

آکاایران: نه اف بی آی و نه اپل؛ هیچ کدام نمی توانند قفل آیفون جدید تروریست مینه سوتا را باز کنند

آکاایران: اف بی آی در تلاش است تا آیفون ضارب داعشی مینه سوتا را باز کند اما ظاهراً گوشی وی جدید بوده و در صورت درخواست اف بی آی از اپل، امکان بازشدن قفل گوشی وجود ندارد.

به گزارش آکاایران: آکا ایران: ظهیر عدن کارمند شرکت خصوصی امنیتی و طرفدار داعش در سپتامبر با حمله به مردم در فروشگاهی در مینه‌سوتا 10 نفر را با چاقو زد و توسط پلیس کشته شد.
مأموران اف بی آی تاکنون توانسته‌اند 870 گیگ دیتا از کامپیوتر ضارب را به‌دست بیاورند اما به گره بزرگی برخورد کرده‌اند که همانا گوشی آیفون مظنون است.
هرچند مدل آیفون مشخص نشده اما کارشناسان می‌گویند آیفون ساخته‌شده در 2 سال گذشته به‌قدری امنیت بالایی دارد که حتی خود اپل نیز نمی‌تواند قفل آن را باز کند و مسئله اینجاست که اگر اف بی آی از اپل درخواست کمک کند، عملاً به دربسته می‌خورد.
اف بی آی در کیس تروریست سن برناردینو و گوشی آیفون 5C از متد موسوم به NAND mirroring tactics استفاده کرد تا بتواند دیتای گوشی را بخواند اما این بار ظهیر عدن که گوشی آیفون 6 یا 6 اس پلاس داشته، قصد خرید آیفون 7 را داشته که اگر این کار را کرده باشد، هیچ شانسی برای باز کردن گوشی وجود نخواهد داشت.

منبع :

نه اف بی آی و نه اپل؛ هیچ کدام نمی توانند قفل آیفون جدید تروریست مینه سوتا را باز کنند گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات