قبل از فروش گوشی آیفون، چگونه تمام اطلاعات شخصی مان را پاک کنیم؟

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد قبل از فروش گوشی آیفون، چگونه تمام اطلاعات شخصی مان را پاک کنیم؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

قبل از فروش گوشی آیفون، چگونه تمام اطلاعات شخصی مان را پاک کنیم؟
,[categoriy]

آکاایران: قبل از فروش گوشی آیفون، چگونه تمام اطلاعات شخصی مان را پاک کنیم؟

آکاایران: شاید این سؤال نیز برای شما مطرح شده باشد که چگونه تمامی اطلاعات خود را از روی گوشی آیفون قبل از فروش پاک کنیم تا نفر بعدی نتواند به دیتای شخصی ما دست پیدا کند.

به گزارش آکاایران: آکا ایران: با انجام چند کلیک که در زیر شرح داده می‌شود می‌توانید با خیال راحت گوشی قدیمی خود را بفروشید:

1-     اگر ساعت هوشمند اپل دارید و به گوشی شما وصل شده (pair) نیاز دارید تا آن را unpair کنید. این کار را با watch app انجام دهید.

2-     از اطلاعات خود بک آپ یا پشتیبان بگیرید که این کار را با اتصال iDevice به پی سی یا مک از طریق آی تیونز نصب شده یا آی کلود امکان پذیر می شود.

کاربران آی او اس 8 می توانند به آدرس زیر مراجعه کنند:

Settings

>

iCloud

>

Backup

کاربران دارنده آی او اس 7 به پایین به آدرس زیر مراجعه کنند:

Settings

>

iCloud

>

Storage & Backup

3-     سپس باید از آی کلود بیرون بیایید/ Sign out

به قسمت ستینگز و بعد iCloud بروید و روی ساین آوت کلیک کنید. در آی او اس 7 به پایین delete account  را فشار داده و بکشید.

4-     سپس از شما خواسته می شود تا تایید کنید. دوباره ساین آوت را انتخاب کنید و بعد delete from my iphone را برگزینید و با زدن پسورد کار را تمام کنید.

5-     حالا دیتای خود را پاک کنید. به آدرس زیر بروید:

Settings > General > Reset > Erase All Content and Settings

اگر آپشن find my iphone از قبل فعال باشد، باید اپل آی دی و پسورد را وارد کنید. اگر برای passcode درخواستی ظاهر شد، انجام  داده و erase iphone یا erase ipod را برگزینید. (نکته مهم اینکه ریکاوری امکان نخواهد داشت. از بک آپ جدا کرده تا دوباره به حالت اول باز نگردد. )

6-     کار به اتمام رسیده است. وقتی دوباره گوشی را روشن می کنید با صفحه اول setup assistant مواجه خواهید شد.

7-     حالا می توانید با خیال راحت گوشی دست دوم خود را بفروشید.

,[categoriy]

,[categoriy]

,[categoriy]

,[categoriy]

منبع :

قبل از فروش گوشی آیفون، چگونه تمام اطلاعات شخصی مان را پاک کنیم؟ گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات