ایجاد شورتکات و ذخیره سازی هوشمند دو ویژگی اصلی در اندروید نوقای ۷.۱

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ایجاد شورتکات و ذخیره سازی هوشمند دو ویژگی اصلی در اندروید نوقای ۷.۱ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

ایجاد شورتکات و ذخیره سازی هوشمند دو ویژگی اصلی در اندروید نوقای ۷.۱
,[categoriy]

آکاایران: ایجاد شورتکات و ذخیره سازی هوشمند دو ویژگی اصلی در اندروید نوقای ۷.۱

آکاایران: فعلا مالکان نکسوس قادرند تا سیستم عامل گوشی هوشمند خود را به نسخه 7.1 ارتقاء دهند. سپس تا دسامبر که نسخه نهایی می آید، اغلب گوشی های اندرویدی نوقای 7.1 می گیرند.

به گزارش آکاایران: دارندگان نکسوس 6 پی، 5 ایکس و تبلت پیکسل سی در کنار مالکان پیکسل و پیکسل ایکس آل قادرند تا جدیدترین نسخه اندروید را داشته باشند و از امکانات ویژه آن لذت ببرند.
فیلتر آبی‌رنگ برای نور شب، ذخیره‌سازی هوشمند، پنل جدید نوتیفیکیشن ها، فشار طولانی روی اپ برای ساخت شورتکات از آن و آیکون‌های جدید با شمایل گِرد؛ ازجمله ویژگی‌هایی است که در اندروید نوقای 7.1 می‌توان دید.
دارندگان گوشی‌های مذکور با ثبت‌نام در برنامه موسوم به Android Beta می‌توانند این ویژگی‌ها را با آپدیت سیستم‌عامل خود داشته باشند.
گوگل تا نوامبر، پی-ری-ویو های بیشتری از 7.1 عرضه خواهد کرد تا اینکه نسخه نهایی را در دسامبر راهی بازار کند.
ویژگی فشار متداوم روی آیکون یک اپلیکیشن برای ساخت شورتکات پاسخ به تاچ سه بعدی در آیفون 6 اس است که کاربر قادر به ارسال مسیج با انتخاب اپیزود بعدی در اپ مدیا است. هر اپ می‌تواند تا 5 شورتکات داشته باشد و کاربر می‌تواند برگزیده‌ها را در لانچر قرار دهد.
فعلاً 20 اپ اصلی گوگل شورتکات را پشتیبانی می‌کند که به‌تدریج تعداد آن زیادتر خواهد شد.
همچنین ویژگی کوئیک ستینگز منوی جدیدی است تا 6 کار مختلف را انجام دهد (به‌جای کلیک و پایین بردن صفحه برای دیدن سایر آیکون‌ها)
با ذخیره‌سازی هوشمند نیز کاربر می‌تواند فایل‌های ناخواسته قدیمی 3 ماه گذشته را پاک کند و حافظه گوشی خود را از فایل‌های اضافی خالی کند.
 

,[categoriy]

منبع :

ایجاد شورتکات و ذخیره سازی هوشمند دو ویژگی اصلی در اندروید نوقای ۷.۱ گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات